Pioneer PDP-5080XD - czy ktoś mnie przekona do zmiany??

ArtS007

New member
Bez reklam
Z tą resztówką może mieć rację. Nie wiem, czy Pioneer zaprzestał produkcji serii 8. Na razie, na stronach Pioneera ta seria jest obecna.

ArtS :)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
n3w.mod3l napisał:
(...)
Mam jeszcze pytanka odnośnie uchwytów ściennych do tego TV:
(...)

Ja mam uchwyt Techlinka - sprawdza się doskonale - dokładny model znajdziesz w moich postach w wątku Pioneera 8G.

Pozdrawiam,
 

A_ndy

New member
uchwyt...

n3w.mod3l napisał:
Dzięki wszystkim za komentarze, nie mam innego wyjścia niż zostać przy tym modelu :) Jeszcze jedno małe pytanko odnośnie montażu tego TV na ścianie - konieczny jest fabryczny uchwyt PDK-WM02 czy uchwyty uniwersalne też będą pasować??

Witaj,

Ja również polecam Pionka, ze swojego jestem zadowolony jak dziecko :blagam:
Powiesiłem go na uchwycie Arkas PL50 (kupiony za 299 zł) i jest super :smile:
Przy wyborze uniwersalnego wieszaka ważny jest rozstaw otworów do montażu i ewentualna możliwość regulacji odchylenia (lepiej podpinać kabelki z tyłu i można ustawić ekran względem miejsca oglądania).

Pozdrawiam, A_ndy
 

n3w.mod3l

New member
Telewizor na ścianie :) Mam go dzięki Wam więc czuje się zobowiązany podzielić wrażeniami (może to będzie pomoc dla niezdecydowanych). A więc tak:
- obraz cudowny - i mówię to testując na razie tylko kablówkę. Jest spora różnica między kanałami (na jakieś Tele5 żal patrzeć, ale VH1 nie mogło wyglądać lepiej). Ogólnie jednak kolory, czerń itp. na najwyższym poziomie.
- pilot niestety strasznie tandetny - chyba trzeba pomyśleć nad jakimś uniwersalnym
- uchwyt ArkasPL50 (THX A_ndy) - pasuje jak należy, cóż więcej można powiedzieć o uchwycie
- wspominałem już o zajebi***j jakości obrazu :)

A tak poważnie to jeszcze raz wielkie dzięki za wybór TV. Za wiele nowego nie wymyślę na ten temat. Polecam wszystkim niezdecydowanym, chyba nie ma klienta zawiedzionego tym modelem. Ja długo przekonywałem się do czegoś innego niż "FullHD LCD", a teraz w różnych ankietach w rubryce wyznanie nie wykluczam napisać "Kuro":mrgreen:
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
gratuluje również, co do pilota to w moim xa pilot mimo ze jest plastikowy to i tak jest świetny, tandeta to jest przy dekoderze vectra hd hehe:)
 

n3w.mod3l

New member
Panowie - wielka prośba - jak to cholerstwo połączyć z kinem domowym :)
Wiem, że trochę lamerskie pytanie ale je**e się z tym cały dzień i mam serdecznie dość. Dokupiłem kino Onkyo (amplituner i DVD ma HDMI). Podłączyłem wg instrukcji:
- telewizor z amplitunerem (HDMI IN na TV, HDMI OUT na ampli)
- DVD z amplitunerem (HDMI OUT na DVD, HDMI IN1 na ampli)
- DVD z amplitunerem (coloxial - wg instrukcji połączenie opcjonalne opcjonalne).

Do TV podłączona jest kablówka. Dźwięku z kablówki nie ma wcale, z DVD puszcze tylko na 2 głośniki, radio chodzi jak należy). Powiedzcie chociaż czy kable połączyłem si i mam się bawić tylko w opcjach.
 

asoz

New member
Nie jestem za mądry w temacie podłączania, ale nie będziesz miał dzwięku z kablówki bo w żaden sposób nie wypuściłeś tego z TV. To że grają 2 głośniki to chyba kwestia ustawień. Wg mnie powinno być tak:

DVD -HDMI-> amplituner
amplituner -HDMI-> TV
TV -optyk-> amplituner

Jeszcze wiadomo kablówka prosto do TV i powinno grać. Ale napewno jeszcze trzeba coś ustawić w samym TV i reszcie ale to już Ci powiedzom inni bo ja nie mam KURO jak narazie.
 

n3w.mod3l

New member
Tak tylko chciałem poinformować, że już sobie poradziłem :) Faktycznie brakowało jednego kabla przekazującego dźwięk z TV do amplitunera.
 
Do góry