Pioneer PDP-5000EX - test pierwszej 50" plazmy 1080P

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Testy były robione w obu rozdzielczościach, wg mnie 1080i wyglądało trochę lepiej, lecz nie były na tyle duże by osoby postronne je wypatrzyły (może mam bardzo zepsuty wzrok :) ). Dodatkowych fotek na razie raczej nie będzie.

pozdrawiam
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Jakoś we wrześniu ma być 65" 1080p Panasonic'a, który swoją drogą jest także rewelacyjny.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
dziś odwiedził nas forumowicz z drugiego potalu - celem obejrzenia Plazmy Pioneera. I w zasadzie na tym można skończyć. Bo stwierdził tak jak inni ,że nic lepszego w życiu nie widział.
Szkoda - bo teraz trzeba wracać do innych telewizorów.
Zapraszam - to naprawdę rzadkość obejrzeć poemat jakości .
pozdrawiam
 

RS4

New member
victor napisał:
Kiki,
czekac na PRO-FHD1 czy brać 5000EX ?
To ten sam model jeden przeznaczony na rynek amerykański a drugi na europejski. Jedyna różnica to to że PRO-FHD1 ma wbudowany tuner TV.

RS4
 
Ostatnia edycja:

victor

New member
dzięki, i jeszcze jedna kwestia którą może przeoczyłem;
czy jest zabezpieczony przed "statycznym wypalaniem pikseli" ?

pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Jeśli marzysz o najlepszym obrazie na świecie / na dziś/ - to nie masz żadnego innego wyboru. Więc raczej nie ma się nad czym zastanawiać.
Jeśli chodzi o wypalanie - to mamy potwierdzenie ,że model jest już bez wad .Sam nie sprawdziłem - ze strachu :D czy tak jest.
pozdrawiam
 

victor

New member
Hmm, wiek taki, że marzenia sa trochę innej natury ;).
BTW gdzie to cudo można zobaczyć w w-wie.

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

AreckiW

New member
nigdzie nie zobaczysz oprócz Olsztyna u Kikiego.
Sam do niego pojechałem z Wrocławia, żeby tą plazmę obejrzeć, warto było. To był najlepszy seans HD w moim życiu, a sporo TV FullHD widziałem, a i na IFIE byłem, więc mam porównanie.
Kiki ma na razie jedyny egzemplarz w Polsce......na razie.......
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Już nie mam - bo się sprzedał . ale czekamy na następną dostawę. Chętnych z uwagi na cenę ,jest zaledwie kilka osób.
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
następna dostawa za kilka dni .
Cena zdecydowanie dobra , albo lepsza niż te w Europie.
Jakość - to po prostu trzeba koniecznie zobaczyć.
pozdrawiam
 

marcintgr

New member
Zanim bedzie full HD u nas!! to ten pioneer bedzie juz troszku stary i pewnie przeciętny tv bedzie miał lepsze parametry niz teraz najnowszy pioneer full HD!!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
przesadziłeś. Mam wrażenie też że nie widziałeś jakości obrazu pdp 5000.
Chyba nie słyszałeś również o ITI - i platformie cyfrowej HD.
A plazma dostępna będzie 15.09.2006. I tak trzeba czekać w kolejce. Cena w Europie 9000 euro.
pozdrawiam
 

DBoy

New member
Pioneer PDP-5000EX - test

Witam

Czy ma może ktoś ustawienia dla pioneera 5000EX. Na ustawieniach fabrycznych i tak chodzi świetnie ale może ktoś sie bawił ustawieniami i wycisnął z niego jeszcze więcej.

Pozdrawiam :eek:
 
Do góry