Pioneer PDP-4270XA - sterowanie z amplitunera?

Mike_D

New member
Mam zagwozdkę..

Planuję zakup amplitunera (najprawdopodobniej Pioneer) ale średnio mi się uśmiecha kolejny pilot pod ręką..

Wiem, że nowsze plazmy Pionka (8, 9 gen) mają Kuro Link, który umożliwia sterowanie pilotem z amplitunera również posiadającego to złącze - siódma generacja jednak to jeszcze nie Kuro.

Stąd pytanie - czy do ktoregoś z wejść w 4270 można podłaczyć jakikolwiek z ampli Pioneera i używać tylko jednego pilota - a jesli nie to czy któryś z pilotów ampli tej firmy ma możliwość nauczenia się obsługi TV?

Z góry dzięki za odpowiedź
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Kup amplituner z programowalnym pilotem O ile się nie mylę, amplitunery Pioneer od serii 9xx mają takiego pilota.

ArtS :)
 

Mike_D

New member
ArtS, pocieszyłeś mnie - właśnie o 917 myślałem :).

Mortas - pomysł dobry ale pilot za połowę ceny ampli to z deka przegięcie.. Ale kiedyś, czemu nie ;)?
 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
Sprawdź jednak, czy 917 ma takiego pilota. Prawie na pewno tak, ale upewnij się. Jak nie, to może 1017. Jego poprzednik miał takiego pilota. Na dodatek chyba nawet samouczącego. Tak swoją drogą nie sądzę, aby kody sterujące zmieniły się w Kuro w porównaniu do serii 7. Producenci raczej nie modyfikują kodów pilota.

ArtS :)
 

Mike_D

New member
Pilot 917 jest "uczący się" - tyle o nim udało mi się znaleźć (co prawda razem ze wzmianką że mało czego da się go nauczyć, ale zakładam że sprzęt tej samej firmy powinien obsłużyć ).

Dzieki za info :)
 
Do góry