pioneer & panas

modelk56

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam serdecznie
Pytanko jak kazde, co wybrac ; pionka 4280xa czy panasa 42py70(0)P. Chodzi mi przede wszystkim o "jakosc" obrazu. A moze jeszcze cosik innego. Odleglosc od tv 3-4m. Sygnal Ferguson 8900. Co z przyszlymi filmami FullHD ( czy wtedy panas ma wiecej szczegolow ), a moze czekac na nowe modele w/w marek ( ponoc marzec br )

P.S.
A zapomnialbym , chyba to najwazniejsze - zona profesjonalista fotograf :((( ( jak kupie cos nie tak jak wyzej odnosnie obrazu to mi .... urwie ). cena jaka moge dac 6 ~ 8k zl.

Pozdrawiam serdecznie All'e
 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
Skoro masz żonę profesjonalistkę, zamów może prezentację do domu. Niech oceni sama.

Więcej szczegółów w przyszłości pokaże oczywiście Panasonic, ale jak wspomniał przedmówca, z odległości 3-4 metrów nie będzie to zbyt widoczne.

ArtS :)
 

modelk56

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam serdecznie. "Kochani" moi , dzsiaj bylem razem z zona u znajomych ktorzy maja plasme 50" ( nie podaje marki). Widze ze u kobiet jednak zaczyna liczyc sie wielkosc :) a pozniej jakosc, chociaz z ta jakoscia to "porozmawiam" z nia w nocy :)). Ale gdy cos wyjdzie nie tak, to co, budzet wzrasta na telewizor do 8 ~ 10k ?.
Pomozcie bo mnie z torbami ( a raczej bez torby ) pusci :))

Pozdrawiam serdecznie All'e

Milego weekend'u
 

Lech

New member
Bez reklam
modelk56 napisał:
Pomozcie bo mnie z torbami ( a raczej bez torby ) pusci :))

Po pierwsze musisz mieć dobre źródło sygnału, ponieważ nawet rewelacyjny odbiornik nic nie poradzi na badziewiasty sygnał. Obecnie najwyższą jakość gwarantują kanały nadawane w HD i nawet niedrogie telewizory "porażają" jakością obrazu!!!! Po drugie idź do dużego sklepu np. MM i tam sam ocenisz na grającym sprzęcie różne odbiorniki.
 

maniekk

New member
Jeżeli będziesz oglądał z 3-4 metrów to kup "koniecznie" 50'. Wprawdzie budżet nieco się zwiększy ale i frajda z oglądania dużo większa. Z tego że żona sama wpadła na to by kupić 50-tkę to tylko się ciesz, bo wielu użytkowników musi staczać "wojny domowe" by przekonać drugą połowę do większego rozmiaru TV:) .
Jeśli zainstalujesz TV-sat (np N) to nawet na 50' z 3-4 metrów jakość odbioru decydującej większości programów będzie bardzo dobrej jakości.
Natomiast odpuść sobie ekran full HD - z tej odległości to niepotrzebne wyrzucanie pieniędzy.
Co do wyboru między telewizorami z tytułu wątku ja głosuje na pioneera.
 
Do góry