Pioneer lx01

SinNameOn

New member
No i po dlugich rozwazaniach i burzliwych dyskusjach na priv z Kikim, dzis wjechał Pioneer lx01 (tutaj wielkie dzieki dla Kikiego za naprawde zaje...tą cenę ;) ). Zestaw jeszcze nie wjechal w miejsce docelowe, bo tam remont, ale udalo mi sie na szybko podlaczyc i bez zadnego ustawiania (wierzcie mi jest co robic w tym temacie!) odsluchac. Jesli tak brzmi stereo na plastikowym kinie domowym - bez ustawiania - to ja pieknie podziekuje za budowanie zajmujacych kupę miejsca zestawów z kolumnami 5.1. Wierzcie mi, brzmi swietnie (a na muzyce i pracy w studio dzwiękowym troszkę sie znam). Strach pomyślec co będzie jak poustawiam wszystko jak nalezy w miejscu docelowym ;). Obiecuję pełną recenzję jak tylko się to stanie.

Tymczasem, czy ktoś ma jakieś doswiadczenia z tym zestawem? pytam, bo instrukcji anglojezycznej (nie mowiac juz o polskiej) nie mam :(
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Instrukcja polska będzie nie martw się :) DSV musi nam dosłać. Fajny "gruby" zestaw.

lx01__gallery.jpg
 

SinNameOn

New member
Gruby oj gruby! a jak kopie!! ;) Jak będziecie mieli tę instrukcję to podeślijcie. Ściągnąłem sobie angielską, ale co polska to polska.
 
Do góry