Pioneer Kuro KRP600 vs Panasonic TX-P60ZT60 - umarł król niech żyje król.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pioneer Kuro KRP600 vs Panasonic TX-P60ZT60 - umarł król niech żyje król.



Porównanie Pioneera Kuro i plazmy ZT60 Panasonic.
Panasonic zgłasza akces do miana najlepszego telewizora na świecie.




[youtube]z7SVCCLh6FY[/youtube]


[youtube]mxZRKy5s5No#![/youtube]
 

DVX

New member
Teraz żeby tylko miał jeszcze taką cenę dzięki której było by mnie na niego stać ale jak narazie czarno to widzę :(
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Teraz żeby tylko miał jeszcze taką cenę dzięki której było by mnie na niego stać ale jak narazie czarno to widzę :(
A co nie masz na zbyciu 18 tysiączków za TYLKO 60 cali grające dosłownie identycznie jak DUŻO tańszy VT60 i jest jako 65 cali;-).Panasonic zrobił największą podłość w swojej historii, Europejscy klienci mu tego nie zapomną:hmm:
 

KKuba

New member
Bez reklam
Fajne ale... Niestety ciężko coś realnie wywnioskować bo telewizory prawdopodobnie mają ustawiony nie ten sam poziom gamma - dokładnie Pioneer tak ma. W dodatku chyba inna temperatura kolorów.
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Fajne ale... Niestety ciężko coś realnie wywnioskować bo telewizory prawdopodobnie mają ustawiony nie ten sam poziom gamma - dokładnie Pioneer tak ma. W dodatku chyba inna temperatura kolorów.
To porównanie to totalna kpina:), kuro wygląda jak by miał zjechane nasycenie i odcień kolorów całkiem inny.Pod linkiem zamieszczonym tu http://new.livestream.com/accounts/6...ideos/18161789 jest super porównanie, z lewej w kolejności wiszą ZT60 , SAMSUNG F8500, VT60 ,SONY LED 4K a KURO nisko z lewej pod ZT60 potem w 1 godz:37 min jest pod VT60.Wszystkie ekrany były po 100 godz skalibrowane i lepszego porównania nie znajdzie a tak na marginesie kolory Samsunga to jakieś jaja szczególnie czerwony jest inny od konkurencji i najgorszy z nich ma kontrast .Przewagę ZT60 nad VT60 najlepiej widać na pomarańczowym samochodzie w 1 godz:48 min:19 sec ale ZT60 wygląda jakby miał ustawione większe nasycenie i odcień tej czerwieni też jest jakiś inny od KURO i VT60:???: tak do końca nie jestem przekonany do wiarygodności tego porównania.
 

venom200

Member
Moj boże dlaczego kazda plazma tak migocze to jest nie do zaakceptowania jak dla mnie

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 

venom200

Member
Wlasnie z tego powodu nigdy plazmy nie kupilem.Mam jakies wrazliwe oczy na tum punkcie i zawsze mi łzawiły od patrzenia na ktorakolwiek plazme

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 
Moj boże dlaczego kazda plazma tak migocze to jest nie do zaakceptowania jak dla mnie

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Mam nadzieję że nie oceniasz migotania plazmy na podstawie filmików - bo jak tak to moje gratulecje.
Ja widziałem tylko raz migoczącą plazmę - to był wysoki model Panasonica w sklepie. Nie chę oceniać ale oświetlenie jarzeniówkami mogło się tu wydatnie dołożyć...
 

venom200

Member
No właśnie na starym Lg plazmie bylo mniejsze migotanie niż na st60 nad ktorym zastanawialem i nadal sie zastanawiam jako 2 tv

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 

kendzi1

New member
Ale yotomeczek bral bys bo duza przekatna czy poprostu lepszy obraz w tym sharpie???
Bo z tego co wiem czern jak patrzylem testy kikiego taka sama w panasie i sharpie 9/10 czern:)
3d Thx w panasie podobno najlepsze na rynku 3d jakie jest mozliwe rozwala konkurencje w pokoju i tak mam ciemno to i sharp i panas sie sprawdzi:)
Cena jaka moge wydac max 16 tys zl:)
Odleglosc od tv max 2,5 m bede siedzial .
Tv bedzie powieszony na scianie:)
Ja juz szukam dlugo tv dopiero kupuje grudzien 2013 poczatek 2014:)
Pod ps4 koniecznie i filmy 3d:)
 

kendzi1

New member
Jest wreszcie Panasonic Zt60 w euro rtv agd ale z cena chyba ich cos pogielo za 60 cali 20 tys wiem ze to model najlepszy na rynku ale troche przesada;/
A bylem tym modelem zainteresowany najbardziej.
Mialem 3 tv na oku ktory zamiezam kupic
Sharp 70 le835 15 tys zl
Panasonic 65 vt60 14 tys zl
Panasonic zt60 20 tys zl
Co wybrac?
 
Do góry