PIONEER KURO 5090H czy sprzedać ?

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,z góry mozna przewidzieć jakie padną odpowiedzi.Jestem przekonany,ze będą za nawet tacy co nigdy nie widzieli tego TV na własne oczy?,ale ten TV to juz "legenda""swiętość ".Odważe się i powiem,że miał,ma też wady i to jak dla mnie nie małe.Z tego powodu sprzedałem rok temu krp500a " nie kręcił mnie" i nie zaluje.Mysle ,że pierwsze OLEDY też będą mialy jakieś wady,jednej firmy będzie miał to drugiej tamto,też to będzie róznie oceniane i o to chodzi nie ma i mam nadzieje dlugo jeszcze nie będzie idealnego TV.Co do meritum to zostań kol.przy tym co masz bo po co ewentualne pózniejsze wyrzuty sumienia.Z resztą nie sądze,że traktujesz Swój post powaznie.....pozdr.
 

kkdrg

New member
Bez reklam
Witam,z góry mozna przewidzieć jakie padną odpowiedzi.Jestem przekonany,ze będą za nawet tacy co nigdy nie widzieli tego TV na własne oczy?,ale ten TV to juz "legenda""swiętość ".Odważe się i powiem,że miał,ma też wady i to jak dla mnie nie małe.

Możesz coś więcej napisać o tych wadach?
 

xeo151

New member
Bez reklam
Kuro to Kuro, obecnie nie warto się pozbywać takiego cacka, bo mało które TV mu dorównują. Pioneer jednak strzelił sobie w kolano, wycofując tą linię z produkcji.
 

Okane

New member
Z tego co piszą jest dokładnie odwrotnie :).

Kto pisze? Gdzie pisze? Zacytuj, odeślij do źródła.
Piszesz ogólniki a Twój post można porównać do wypowiedzi "tata a Marcin powiedział, że jego tata powiedział" - czyli "w którymś kościele dzwoni ale nie wiesz w którym" :)
 

xeo151

New member
Bez reklam
Mam akurat KURO 5090H, kupiony w Niemczech jako używany, i patrząc na obecne Tv, łącznie z moim drugim tv GT30, czy serią VT50 to Kuro nadal nie ma sobie równych, nie licząc dodatku jakim jest multimedialność.
 

kini0

New member
Bez reklam
Ja też mam KURO, z tym że serii 8. Będę wymieniał jak pasywne 3D będzie FHD i za 55'' zapłacę nie więcej jak 10k ;)
 

bielikk

New member
Bez reklam
Mam akurat KURO 5090H, kupiony w Niemczech jako używany, i patrząc na obecne Tv, łącznie z moim drugim tv GT30, czy serią VT50 to Kuro nadal nie ma sobie równych, nie licząc dodatku jakim jest multimedialność.

Jeżeli GT30 czy seria VT50 ma taki judder jak Kuro 5090H to tylko "współczuć" - TO JA SIĘ PYTAM KTO KUPUJE TAKIE NIEDORÓBKI.
 

kini0

New member
Bez reklam
Jeżeli mowa o plazmach Panasa, to proszę....
-porażka
4K od Sony daje radę, ale urywa torbę swoją ceną... Pasywne 3D w 1080p kusi jednak mocno, ale rozmiar 84'' jakoś nie zmieści mi sie na ścianie ;) 65'' optymalna wielkość, 12k optymalna cena.
-poczekam:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry