pioneer KRL-32V czy TX-P37X10Y

insane

New member
witam, jaki czas temu rozglądałem się za zamiennikiem mojego starego crt lecz nie zdobyłem się w końcu na odwagę ;) jednak temat powrócił niczym bumerang i w końcu coś wybrać muszę :)
podczas przechadzki w saturnie natknąłem się na pioneera KRL-32V (1899)zł oraz panasonica TX-P37X10Y (1799zł) i tu zwracam się do Was.. czy warto się tymi modelami interesować?
zależy mi przede wszystkim na jak najlepszej jakości filmów odtwarzanych z komputera (divx) i
odległość niewielka - 1,5m
a może macie jakieś inne typy sugestie?
pozdrawiam

ps pioneer nie posiada mpeg4 czy można mu zamontować?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Witam jakościowo zdecydowanie Pioneer - mpeg 4 mu nie dobudujesz
Ale możesz kupić tuner zewnętrzny - kosztuje 250 zł . Warunki też masz na 32 "
Ja wybralbym Pioneera .
Podaj proszę tłok jaki to jest dokładny symbol ?
 

insane

New member
prawdę mówiąc też skłaniałem się ku temu pioneerowi bo swego czasu to była najwyższa półka
choć trochę obawiam się tego ile już tam stoi tzn ile godzin działania ma swoim koncie (stąd pewnie ta atrakcyjna cena)
czy można to jakoś sprawdzić? jaka ilość godzin jest akceptowalna?
jedyny symbol jaki zapisałem to KRL-32V :) gdzie mam szukać dokładniejszego?

pozdrawiam
 

insane

New member
a może szukać jakiegoś telewizora w standardzie HDReady teoretycznie powinien lepiej skalować sygnał niższej rozdzielczości??
 

digitalus

Banned
Witam
Oczywiscie ze nizsza rozdzielczosc telewizora to lepsza jakosc obrazu sd.Przeskalowanie sygnalu sd do nizszej rozdzielczosci telewizora to lepsza jakosc obrazu

Temat poruszany wiele razy ale mozna przypomniec kilka znanych przykladow.
Grupa dyskusyjna
Plazma - dlaczego nisza rozdzielczo jest lepsza ???
Forum elektroda
Jaki wybrać telewizor LCD
internetowa strona
Telewizyjny dylemat - NEXT 2/2009 - Artykuły - NEXT
Na forum tez jest wiele przykladow i musialbym poszukac:)

Najlepszy wybor to plazma. Mam dwa takie odbiorniki:)
 
Ostatnia edycja:

insane

New member
oglądałem na tych dwóch tv z tematu divx i.. różnica była niewielka w obu przypadkach wyglądało to - porównując do mojego obecnego crt - marnie :/

więc.. zainteresował mnie projektor LG HS200G co prawda ma małą jasność ale byłby używany raczej wyłącznie do filmów w zaciemnionym pomieszczeniu
niska rozdzielczość (800x600) wydaje się natomiast w tym wypadku atutem
miał ktoś z was styczność z tym projektorem?

pozdrawiam
 
Do góry