Pioneer HTP-073 czy jest sens

LastOF

New member
Witam chciał bym kupić audio do tv wykorzystanie filmy i gry. Na kino mam ok. 1000 zł i znalazłem zestaw Pioneer HTP-073 myślę że na początek by mi stykło nie jestem jakimś audiofilem po prostu te głośniki w tv nie są za ciekawe. Co myślicie o tym zestawie ? Według mnie ma dość fajny amplituner wiedz w przyszłości będę mógł go rozbudować
 

LastOF

New member
Tez to brałem pod uwagę lecz to nie zastąpi mi kina domowego, a w tym zestawie co podałem cena za sam amplituner to ok 800zł, co na 5 głośników i suba wynosi 250 zł, wiedz zestaw wydaje się dość atrakcyjny ze względu że chwilowo nie chce wydawać więcej niż mam, a za ok pół roku doposażę się w coś konkretniejszego. No chyba ze się mylę.
 

collider

New member
Bez reklam
Amplituner to najnizszy model w calej gamie producenta. Jednak niech to nie zwodzi potencjalnych nabywcow bo w rzeczywistosci daje on sobie swietnie rade. Spelnia swoje zadanie. Nie ma fajerwerkow, ale i w tej klasie sprzetu nie ma co oczekiwac cudow. Glosniki sprawiaja calkiem sympatyczne wrazenie. Graja poprawnie i w kinie sprawdzaja sie dosc solidnie.
 
Ostatnia edycja:

mors111

Active member
Bez reklam
jak dla mnie to będzie zdecydowanie lepszy zestaw niż plastiki
dokupisz DVD/ BD za 200-400zł ( za 350zł można mieć już BluRaya z funkcjami sieciowymi ) i masz kompletny zestaw do kina w małym pokoju
-sub ma basik tylko 16cm wiec do pokoju max 12-16m2 się nada , ale szału nie będzie ( zintegrowane kina mają przeważnie 13-16cm - i te z większym basikiem już w miarę dobrze grają w małych pomieszczeniach )
-muzyki raczej na tym nie posłuchasz , ale jak w przyszłości zmienisz kolumny frontowe na normalne , będzie lepiej
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Tez to brałem pod uwagę lecz to nie zastąpi mi kina domowego, a w tym zestawie co podałem cena za sam amplituner to ok 800zł, co na 5 głośników i suba wynosi 250 zł, wiedz zestaw wydaje się dość atrakcyjny ze względu że chwilowo nie chce wydawać więcej niż mam, a za ok pół roku doposażę się w coś konkretniejszego. No chyba ze się mylę.
Ten zestaw kina tez nie zastąpi :)
 

collider

New member
Bez reklam
Pewnie tak, ale brak jest w ampli korektora bass/treble [są tylko presety] i tu już traci dla mnie sporo na atrakcyjności.[/QUOTE

Można regulować wysokie i niskie tony z pozycji pilota. Oczywiście nie ma mowy tu o żadnych rozbudowanych regulacjach typu equalizer. Nie ma też mowy o tym, że sprzęt zagra fenomenalnie w stereo. To nie wzmak. To prosty amplituner KD mający na celu poprawić oglądalnie filmów. Chcesz dobry sprzęt wyłóż odpowiednie pieniądze.
 
Ostatnia edycja:

Disto

New member
Bez reklam
Pewnie tak, ale brak jest w ampli korektora bass/treble [są tylko presety] i tu już traci dla mnie sporo na atrakcyjności.[/QUOTE

Można regulować wysokie i niskie tony z pozycji pilota. [/QUOTE

Nie można w tym modelu [vsx-323]. Tak podaje instrukcja, która jest wspólna [pilot też] dla tego modelu i vsx-423 w którym to już jest możliwe a do kupienie jest też za ok. 800 zł.
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Pewnie tak, ale brak jest w ampli korektora bass/treble [są tylko presety] i tu już traci dla mnie sporo na atrakcyjności.[/QUOTE

Można regulować wysokie i niskie tony z pozycji pilota. [/QUOTE

Nie można w tym modelu [vsx-323]. Tak podaje instrukcja, która jest wspólna [pilot też] dla tego modelu i vsx-423 w którym to już jest możliwe a do kupienie jest też za ok. 800 zł.

Na stronie 9 instrukcji do tego zestawu jest napisane, że można regulować ustawienia basu i wysokich a jedynie w trybach direct i pure direct jest ta opcja niedostępna.
Na marginesie w omawianym zestawie jest model Pioneer VSX 324 nie 323 :)
 
Ostatnia edycja:

Disto

New member
Bez reklam
Collier, masz rację. Pomyliłem się o jeden numerek.
Euro AGD podaje,że korektora nie ma, ale jest regulacja tonów wys/niskich...
A tak przy okazji, to pewnie typowe marne [dla mnie] +/-6 db ?
 
Do góry