Pioneer HTP-071 (VSX-321K+ S11P+S21W)

jarod20

New member
Witam,
Zestaw jak w temacie:Pioneer HTP-071 (VSX-321K+ S11P+S21W)
Czy to jest coś warte, czy lepiej od razu sobie odpuścić?
Preferencje: 70% kino / 30% muzyka
Pokój: 16m2
Niestety muszę zbudować nagłośnienie oparte wyłącznie o małe głośniki. No i dlatego cały czas szukam...
Poradźcie proszę co zrobić :)
 

jarod20

New member
1300 zł to mój max. Większość z was zapewne poradzi mi, żebym dozbierał więcej, ale ja osobiście nie mam zapędów audiofilskich, i każda niewydana stówa może trafić na inny ważny cel :)
 

exvigo

New member
Witam,
Zestaw jak w temacie:Pioneer HTP-071 (VSX-321K+ S11P+S21W)
Czy to jest coś warte, czy lepiej od razu sobie odpuścić?
Preferencje: 70% kino / 30% muzyka
Pokój: 16m2
Niestety muszę zbudować nagłośnienie oparte wyłącznie o małe głośniki. No i dlatego cały czas szukam...
Poradźcie proszę co zrobić :)

mam ten sam problem i też myślałem o tym zestawie, zdecydowałeś się na niego? jeśli kupiłeś cos innego to napisz co :))

w jednym ze sklepów (notabene autoryzowanego przedstawiciela Pioneera) strasznie mi rozradzano cokolwiek co ma napis Pioneer
 

bagiennik

New member
Bez reklam
To miałeś szczęście trafić na uczciwych i kompetentnych sprzedawców :> (Chociaż oczywiście sa też dobre rzeczy z napisem Pioneer )
Trudno mi sobie wyobrazić jak wielką katastrofą musi być ten nowy zestaw...
 

Jok3r

New member
Bez reklam
Pioneer był na prawdę dawniej sensowną marką, natomiast obecnie niestety te podstawowe modele są "słabe".
 

exvigo

New member
to może coś polecicie? :) z małymi głośnikami, wyłączone musi przepuszczać sygnał przez HDMI do TV a w dodatku ma być tanie :p

myślałem też o Yamaha HTR-3064 + NS-P20
 
Ostatnia edycja:

3echo

Member
Bez reklam
Też myślałem o tym zestawie Pioneera.Też w grę wchodzą małe głośniki,bo nie mam miejsca na większe.No i najistotniejsza sprawa budżet...max 1200zł.Teraz mam zintegrowany system Sony BDV-E280.Nie jestem zadowolony z niego.Do kina jest OK,ale do muzyki się nie nadaje.Chciałem kupić coś co lepiej zagra od tego systemu,ale też nie przekroczy budżetu.Dlatego zaciekawił mnie zestaw Pioneera.Pomyślałem,że każdy amplituner da lepszy dźwięk od plastikowego pudła.Ale czy tak jest w tym przypadku to chciałbym się Was poradzić.Teksty typu dołóż trochę nie wchodzą w grę,bo z 1000zł zrobi się zaraz 2000zł.A niektórzy i tak stwierdzą,że to i tak mało.Ja audiofilem nie jestem,ale dźwięk jaki wydobywa się z Sony jest bardzo męczący i przytłumiony,dlatego musiałem się przeprosić z 15-letnią wieżyczką Philipsa,która grała jak dla mnie zadowalająco,a którą niesłusznie odesłałem na emeryturę i dlatego rozglądam się nad czymś tanim a lepszym od Sony.Pomyślałem też,że jakbym się zdecydował na tego Pionka to może w przyszłości kupiłbym jakieś lepsze fronty.Jak wypadają Aplitunery budżetowe z tanimi głośnikami w porównaniu do zintegrowanych plastików.Yamaha wspomniana przez Ciebie exvigo też mogła by być w ostateczności.Proszę o poradę.
 
Ostatnia edycja:
Do góry