Pioneer G8

sanchopan

Banned
IMHO najważniejszy jest tv, ekran itd. Zamiast podstawki można powiesić, a głośniki z kina domowego wykorzystać.
Ja tak zrobilem i nawet mimo wcześniejszych chęci, głośników do 50"... nie kupiłem i nie będę kupował bo i po co.:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam

Masta_J

Active member
Bez reklam
Fixxxer napisał:
(...)
niestety jednak chyba zdecyduje sie na model 42 a nie 50. dodatkowy koszt głośników i podstawy winduje cene już raczej poza przewidziany budżet :(
gdyby nie to brałbym 50

Nie popełniaj tego błędu.
Głośniki dokupisz sobie później a zamiast podstawy kup jakiś prosty tani uchwyt.

Pozdrawiam,
 

Fixxxer

New member
uchwyt odpada za telewizorem jest okno :mrgreen: pozatym robiłem meble drewniane na wymiar specjalnie pod tv i sprzet. O ile głośniki to sprawa do dyskusji (chociaż i tak po co oglądać wiadomości na kinie)

kiki:
dzięki za wymiar wiem już że centralny sie zmieści. Co do cen zapytam bo właśnie wczoraj podjąłem decyzje o przystąpieniu do niebieskich i chyba zaraz to zrobie ;)
 

sanchopan

Banned
Tak jak wszyscy mówią - bierz 50": podstawka i głośniki to ŻADEN argument. I tak po 1-2 tygodniach 50" wyda Ci się "jakiś taki mały".:eek:k: :D
Inna sprawa że przed oknem ani na ścianie przeciwległej stawiać tv to nie jest - delikatnie mówiąc - dobry pomysł.
 

motobartcompany

New member
Mam już Pionka 5080XD. Cena 6999 zł gwarancja DSV. 30 rat- zero złoty.

Wczoraj o 21 miałem go dopiero w domu. Całą noc nie mogłem spać.:)

Rano rozpakowałem i powiesiłem na ściane. Wygląd i jakość TV opad szczeny.

Jakość z nboxa zachwycająca. W porównaniu do mojego dziadka PV700.... W zasadzie nie ma porównania. Co ciekawe nie widze zielonych krawędzi. Obraz jest niesamowity. Narazie obniżyłem kontrast i jasność w trybie standardowym. Wole TV dotrzeć. Może ktoś ma gotowe ustawienia na czas docierania? Jakm sie resetuje wszystkie ustawienia? jest wogóle taka opcja?

Mimo że zapożyczyłem się okrutnie to nie żałuje. Aż nie mogę iwierzyć jak ten TV wyświetla obraz.

ide dalej testować teelwizor.
 

sanchopan

Banned
...jak pisałem: są plazmy i jest Pioneer.:grin:
Panasonic był super, dopóki... nie porównałem z Pioneerem.:eek:k:

Z wad 5080 - tę ramkę to mogli zrobić nie błyszczącą: w tv się nic nie odbija, a w ramce czasami - taki piano black: elegancki. Ale niepraktycznym nie wspominając o kurzu.:mrgreen:
 

motobartcompany

New member
Edit:

Jestem znany ze spostrzegawczości i zauważyłem w moim pionku taką rzecz...

Przy zupełnej ciemności ( w pokoju musi być na max ciemno, noc plus zasłoniete rolety) gdy włączymy powiedzmy na HDMI 1. ( nie ma znaczenia aby była ciemna plansza bez sygnału) To na ekranie głównie przy narożnikach widać kropki takie jak by były nakropione cemno granatowym flamastrem. Przy wyłączonym TV tego nie widać.
Nie wiem co to jest? widać to z odległości kilku centymetrów. po odsunieciu się nawet na 30 cm nie dostrzegam tego.

Testowałem TV na bad piksele, i na niebieskiej planszy mam jednego martwego subpiksela.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

-AS-

New member
motobartcompany napisał:
Jest sposób lub opcja która ustawia wszystkie nastawy na fabryczne?

Witam, aby zresetować ustawienia obrazu wchodzisz do Home Menu>Picture i na dole masz Reset. Nie wiem jak to działa dokładnie, bo nigdy tego nie używałem.

Jestem znany ze spostrzegawczości i zauważyłem w moim pionku taką rzecz... widać to z odległości kilku centymetrów.

A może by tak pooglądać telewizji trochę zamiast stać kilka centymetrów od TV?
rotfl.gif


Pozdrawiam
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
-AS- napisał:
Witam, aby zresetować ustawienia obrazu wchodzisz do Home Menu>Picture i na dole masz Reset. Nie wiem jak to działa dokładnie, bo nigdy tego nie używałem.
(...)

On nie pytał o ustawienia obrazu tylko o wszystkie ustawienia.
Taka sama opcja jest w menu dźwięk, ale to też nie o to chodzi.

Pozdrawiam,
 

motobartcompany

New member
Widocznie nie ma resetu wszystkich ustawień. Szkoda.

Panowie jak możecie sprawdzić czy u was w zupełnej ciemności są granatowe kropki widziane z kilku centymetrów. oczywiście na ciemnej planszy. Był bym bardzo wdzięczny
 

adramelech75

New member
Bo widzieć nie znaczy wiedzieć ;)

Factory Reset Procedure

1 Wyłączyć tv w poz. standby.... i wcisnąć przycisk Home Menu
2 W ciągu 3 sek. włącz tv , pojawi się Integrated Menu.
3 Przytrzymać przycisk display do momentu wyświetlenia u góry ekranu Final Setup .
4 następnie strzałkami prawo lewo do czasu aż pojawi się yes w dolnym menu.
5 Przytrzymać enter dopóki menu nie zniknie.
6 Poczekać 1 min.
7 Wyłączyć tv przyciskiem głównym i odłączyć zasilanie na co najmniej 5min .

Pozdrawiam
 
Do góry