Pioneer G8

StaniB

New member
Dzieki As.Prosze podaj mi przy jakim Drive Mode co ogladac?!Acha czy masz tez tak ze te szare pasy przy nie pelnym obrazie,( raz sa jasno szare a niekiedy dochodza do koloru bardzo ciemnego?).Pozdrawiam.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Przy formacie 4:3 są szare pasy, zależne od jasności obrazu. Można to wyłączyć w menu serwisowym, ale lepiej tego nie robić.

Drive Mode - nie pamiętam który jest który, ale 75 Hz i 100 Hz wykorzystujesz do oglądania wszystkich źródeł telewizyjnych włącznie z DVD. 72 Hz do Blu-Ray. Po prostu częstotliwość Drive Mode powinna być całkowitą wielokrotnością częstotliwości sygnału wejściowego.

ArtS :)
 

-AS-

New member
Witam,
Drive Mode 1 = 75Hz - stosujemy do większości programów telewizyjnych;
Drive Mode 2 = 100Hz - stosujemy do sportu oraz np. filmów akcji (z szybkimi scenami);
Drive Mode 3 = 72Hz - stosujemy do filmów Blu-ray.

Nie oglądam szarych pasów na żadnych kanałach, bo mam w opcjach ustawione automatyczne formatowanie obrazu (bodajże na Wide-zoom), więc wszstkie kanały 4:3 wypełniają mi cały obraz.

Pozdrawiam
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ludzie przecież temat Drive Mode był już wałkowany w tym wątku z 10 razy!

Nie rozumiem jak można po raz kolejny pytać o to samo.
Czasami naprawdę warto wykazać choć troszkę własnej inicjatywy, włożyć troszkę własnego wysiłku i poszukać samemu - daje to naprawdę dużo satysfakcji.
Moje zdanie na temat odpowiadania po raz 10 na to samo pytanie już znacie :)
I jak mawia AS ja tu nie chcę rozpoczynać kolejnej wojny ;)

Pozdrawiam,
 

StaniB

New member
Masta_J, nie denerwuj sie! po to tu jestesmy zeby sobie nawzajem pomagac!!!!! Moze ktos nie ma tak duzo czasu jak Ty??? zeby przeczytac wszystki posty.Ale wystarczy sie spytac i ktos udzieli natychmiast pomoca.Masta_J troszke luzu........ a zycie moze byc takie piekne!!!!Pozdrawiam.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
StaniB napisał:
Masta_J, nie denerwuj sie! po to tu jestesmy zeby sobie nawzajem pomagac!!!!! Moze ktos nie ma tak duzo czasu jak Ty??? zeby przeczytac wszystki posty.Ale wystarczy sie spytac i ktos udzieli natychmiast pomoca.Masta_J troszke luzu........ a zycie moze byc takie piekne!!!!Pozdrawiam.

Czasu?

A ile kosztuje czasu wpisanie "Drive Mode" w wyszukiwarce?

Pozdrawiam,
 

boyscout1

New member
Problem

WItam, przeszuakłem całą instrukcję, przepróbowałem wszelkie opcje w TV i nie udało mi się odblkować wejść HDMI. mam tylko 4. wejście 2 i trzy blokada... MOże się odblokowywują po podłączeniu jakiegoś sprzętu?
 

robbiegriger

New member
musisz wejść po kolei na każde z wejść i:
a) options
b) input selector
a potem uaktywniasz wejscia wybierając czy ma to być hdmi czy coś innego

robbie
 

jaceloth

New member
właśnie tak jak kolega wyżej napisał. w polskim menu to będzie: opcja-->wejście hdmi-->ustawienia-->włącz.
życzę więcej miłego oglądania, mniej okazji do denerwowania.
 
Do góry