Pioneer G8

zilo

New member
Nie , nie , nie jest tak jednak , ceny troszkę spadły a dotyczy to modelu 4280D - aktualnie 7500zł. ( np. sklep int. www.kezard.com.pl. Co do gwarancji dowiadywałem się gwarancja Polska DSV. Myślę , że jeśli sklep ma jakąś "przeszłość" ryzyko kupowania jest niewielkie. Nie ma różnicy czy zamówisz telewizor u Kikiego (Osztyn) czy w firmie Kezard (Starogard Gdański). Dla kogoś kto np mieszka w Gdańsku bliższy sklep jest lepszy skoro oba oferują sprzęt od polskiego dytrybutora. Różnica wynika jedynie z wysokości marży którą konkretny sprzedawca stosuje. Kupno telewizora w normalnym sklepie do wydatek większy o co najmiej 1500zł.
Pozdro.
 

tom

New member
Mam pytanie do użytkowników plazmy Pioneera 428XD, czy zauważyliście u siebie "szum" na jasnych powierzchniach obrazu (szczegolnie widoczne to jest na bieli), czerń jest pozbawiona szumu...
Proszę o Wasze opinie w tej sprawie
 

listek2000

Klub HDTV.com.pl
VIP
ArtS007 napisał:
A czym się różni SX4280D od 4280XD, że ten pierwszy jest sporo tańszy?

ArtS :)

hm ceny sa porownywalne ten sx jest z aluminiową krawędzią ot wszystko a reszta ta sama.

tom napisał:
Mam pytanie do użytkowników plazmy Pioneera 428XD, czy zauważyliście u siebie "szum" na jasnych powierzchniach obrazu (szczegolnie widoczne to jest na bieli), czerń jest pozbawiona szumu...
Proszę o Wasze opinie w tej sprawie

czern reklamuja jako niedoscigniona zas biel ponoc bardzo slaba ledwo w normie... ponoc w bieli nie jeden LCD przebija ta plazme... :( pozdr
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ArtS007

New member
Bez reklam
listek2000 napisał:
hm ceny sa porownywalne ten sx jest z aluminiową krawędzią ot wszystko a reszta ta sama.
8300 za XD i 7500 za D, to raczej niemała różnica (nieco ponad 10%). Osobiście wolałbym jednak bez tej srebrnej ramki.

ArtS :)
 

darek_k

New member
listek2000 napisał:
czern reklamuja jako niedoscigniona zas biel ponoc bardzo slaba ledwo w normie... ponoc w bieli nie jeden LCD przebija ta plazme..

Można z tego wnioskować że następne wersje Pionnera xx9 będą mialy wyśmienitą biel.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Znam dobrze ceny zakupu w DSV - przy dużych zakupach .
Więc wiem kto może sobie pozwolić zwalić cenę. I z pewnością nie jest to sklep ze Starogardu Gdańskiego . I nie wprowadzaj ludzi w błąd , że firma która cichaczem wozi towar - ma gwarancję Pioneer Polska.
Chyba , że sprzedaje pod wodą bo Cię lubi :D.
Zadzwoń do Pioneer Polska / DSV/ to się dowiesz więcej kto jest w sieci a kto nie.
To są sklepy autoryzowane Pioneer Polska

http://www.pioneer.pl/pl/products/shops/list.html
Ponik Chojnicka 37 - 83-200 Starogard Gd. Szczegóły Ponik Chojnicka 37 - 83-200 Starogard Gdański Szczegóły Ponik Chojnicka 37 - 83-200 Starogard Gdański Szczegóły Media Expert Paderewskiego 1 - 83-200 Starogard Gdański Szczegóły Media Expert Paderewskiego 1 - 83-200 Starogard Gdański Szczegóły Media Expert II Pułku Szwolerzerów 5 - 83-200 Starogard Gdański Szczegóły Media Expert II Pułku Szwolerzerów 5 - 83-200 Starogard Gdański Szczegóły Hamond Hallera 3 - 83-250 Skarszewy Szczegóły Hamond Hallera 3 - 83-250 Skarszewy Szczegóły Sukces - Avans Armii Krajowej 66C - 83-110 Tczew Szczegóły Sukces - Avans Armii Krajowej 66C - 83-110 Tczew Szczegóły Media Expert Kwiatowa 4 - 83-110 Tczew
To jest adres
  • KEZARD P.H.U
  • ul. Wybickiego 11
  • 83-200 Starogard Gdański
  • woj. pomorskie
  • NIP: 592 205 61 29
  • REGON: 220224568
Jakoś nie widzę wspólnych cech.
========================

Opowiadaczy takich co mówią że mają polską gwarancję jest nieporównywalnie więcej.
Zajrzyj na Allegro i się dziw :shock:.
 

zilo

New member
Uwaga ,że wprowadzam ludzi w błąd sugeruje , że robię to celowo. Myślę , że na tym forum nie są potrzebne takie uwagi. Ja nie jestem właścicielem czy pracownikiem sklepu Kazard , więc nie mam interesu "reklamowania" tego konkretnego sklepu internetowego do którego każdy może trafić korzystając np. z wyszukiwarki skapiec. Ani ja ani ty też Kiki nie wiesz napewno czy sprzęt posiada lub nie oryginalną gwarancję DSV. Kto kupi ten sprawdzi tym bardziej , że sprzęt można osobiście odebrać i sprawdzić dokumenty do czego jak wynika z rozmowy telefonicznej sklep internetowy jest gotów. To , że ktoś sprzedaje taniej nie znaczy ,że jest oszustem i naciągaczem. To forum jest chyba ( przynajmniej tak mi sie wydaje) przeznaczone do wymiany opinii zwykłych konsumentów a nie ma służyć (a mam wrażenie , że nierzadko tak się dzieje) do zwiększania wielkości sprzedaży dla niektórych marek i i konkretnych dystrybutorów. Idąc tym tropem rozumowania najlepiej jest kupić telewizor Pioneer serii 4280 w sklepie Media Markt za niespełna 10.000zł. Pewnie i nie dla idiotów.
Kończę ten wątek . Pozdrawiam fanów Pioneera
 

listek2000

Klub HDTV.com.pl
VIP
witam, no wlasnie jak to jest z tymi gwarancjami...? Co to znaczy polska gwarancja... mam rozumiec ze "polskie" tv pioneera sa jedyne prawdziwe a te z "importu" maja chinska matryce i tajskie kondesatory i za te pioneer juz nie odpowiada bo to nie ich produkt... :) a przeciez to dostawa z jednego okretu... kiedy doczekam czasu ze kupie sobie telewizor danej marki i jak bedzie awaria to pojde do najblizszego punktu naprawy i bede go mogl na gwarancji obojetnie jakiego kraju naprawic... poki co tylko nagrywarki plextor tak maja, nie masz gwarancji sklepu czy dystrybutora ale jest napisane ze w razie usterek musisz sie kontaktowac z plextorem, a kontakt jest taki ze przychodzi gosc na telefon i zabiera sprzecik.
 

kinder

Member
Calkowicie sie zgadzam z zilo nie sztuka isc i kupic np 508xd za 13000zl sztuka kupic 508xd za 11300zl bo tyle dalem i to z polska gwarancja mc temu co prawda troche mialem zalatwiane ale sa sklepy ktore ida na reke i sa solidne i to co pisza tak jest nie pisze ze wsztkie na pewno nioe na allego ...nie bede pisal w jakim sklepie bralem za taka cene bo mogby by ktos miec nieprzyjemnosci ale fakt jest faktem mozna spokojnie tanio kupic nawet w polsce...


Pozdrawiam...
 

krycho1

New member
kinder napisał:
Calkowicie sie zgadzam z zilo nie sztuka isc i kupic np 508xd za 13000zl sztuka kupic 508xd za 11300zl bo tyle dalem i to z polska gwarancja mc temu co prawda troche mialem zalatwiane ale sa sklepy ktore ida na reke i sa solidne i to co pisza tak jest nie pisze ze wsztkie na pewno nioe na allego ...nie bede pisal w jakim sklepie bralem za taka cene bo mogby by ktos miec nieprzyjemnosci ale fakt jest faktem mozna spokojnie tanio kupic nawet w polsce...


Pozdrawiam...
To fajnie... a ja qpilem za 5000zl ale tez nie powiem gdzie bo ten ktos moze miec klopoty:grin:
Oczywiscie zartuje. Ale tak powaznie to wciaz sie waham nad fullhd :hmm:
Nie jestem pewien czy warto dolozyc. Bo ogladac bede raczej z dalsza , lecz czasem z bliska, zagam napewno :szukaj: hehe
Coz pozyjemy zobaczymy.
Mam panas 42full hd a kumpel ma panas 50 poprzednia versje i musze powiedziec ze kolory i biel ma lepsza!! (na moje oko ;)
Nara
 

-AS-

New member
ArtS007 napisał:
AS - gratulacje za GAF (Girlfriend Acceptance Factor). Obawiam się, że nierzadko jest tak, iż tranformacja z GAF do WAF (Wife Acceptance Factor) wiąże się z zaskakującym i niewytłumaczalnym obniżeniem wskaźnika tolerancji. :p

Na razie mi nie grozi transformacja GAF na WAF (chociaż ona by chciała), więc wskaźnik tolerancji na razie stoi w miejscu ;) Czasami nawet podskakuje, gdy obejrzy jakiś swój film na pdp z dźwiękiem 5.1 i słysze komentarze typu: "... i z tych głośników z tyłu też słychać, jak w kinie...":cool:

Wybacz spóźnioną odpowiedź, ale właśnie zmieniłem dostawcę netu, miałem chwilową przerwę, a teraz, aby zwiększyć szybkość muszę jeszcze zmienić parę rzeczy. Docelowo chce mieć 24 Mbps, na razie mam około 19 Mbps (u poprzedniego dostawcy miałem ok 5 Mbps za prawie dwa razy większe pieniądze), więc większość czasu na razie spędzam sprawdzając, zmieniając, testując i zamawiając :D

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

misiaczekmarek

Member
Bez reklam
@-as-

Witaj -AS-

Przepraszam za trochę offtopic ale zdradź drogi -AS-ie który to dostawca daje takie możliwości? Ja mam chello ok 5 Mb i z chęcią bym zamienił na 24 Mb.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
-AS- napisał:
Wybacz spóźnioną odpowiedź, ale właśnie zmieniłem dostawcę netu, miałem chwilową przerwę, a teraz, aby zwiększyć szybkość muszę jeszcze zmienić parę rzeczy. Docelowo chce mieć 24 Mbps, na razie mam około 19 Mbps (u poprzedniego dostawcy miałem ok 5 Mbps za prawie dwa razy większe pieniądze), więc większość czasu na razie spędzam sprawdzając, zmieniając, testując i zamawiając :D
No tak, co to znaczy życie w cywilizowanym kraju. :rolleyes:

misiaczekmarek napisał:
Witaj -AS-, [...] który to dostawca daje takie możliwości? [...]
AS rezyduje w Wielkiej Brytanii.

ArtS :)
 

-AS-

New member
Tak, ArtS007 ma racje - mieszkam w UK.

www.bethere.co.uk - to jest strona mojego nowego dostawcy internetu. Co ciekawe, to pierwszy provider, który dostarcza to co obiecuje (oczywiście musisz mieć dobrą linie telefoniczną i nie być zbyt daleko od centrali - na szczęście spełniam te warunki). W Polsce parę lat temu miałem łącze 256 Kbps i płaciłem za nie więcej niż teraz płace za duuuuuużo szybsze tutaj.

Sorry za OT.

Pozdrawiam
 

macek

New member
Bez reklam
witam wlasnie sie przymierzam do zmiany mam dosc juz BT myslalem o tiscali,
piszesz ze trzeba sie mieszkac blisko centrali jak daleko?
 

-AS-

New member
Czym bliżej tym lepiej, czyli szybszy transfer. Aby dowiedzieć się jak daleko masz od centrali BT (rozdzielni) kilknij tu, wpisz nr tel lub kod, a potem kliknij na BT ADSL w kategorii Summary. Ja mam 689m w linii prostej (wg tej strony), ale tak naprawdę mam ok 1 km, bo kable rzadko kiedy idą w linii prostej. Polecam BE.

Pozdrawiam
 

-AS-

New member
To nie jest miejsce na takie dyskusje. Czuję, że zaraz dostaniemy po uszach od moderatorów za dyskutowanie nie na temat, więc tylko szybko parę słów wyjaśnienia.

Jeżeli ta strona, którą podałem, napisała Ci, że jesteś 1.2 km od "exchange", to myślę, że można założyć, iż tak naprawdę jest to ok. 2 km. Co i tak nie jest tragiczne. Nie wiem jakich ISP masz u siebie dostępnych (listę masz na tej samej stronie), ale polecam sprawdzić BE. Ja do tej pory byłem z AOL i miałem ok 5-6 Mbps, jak zadzwoniłem, aby zakończyć z nimi współpracę wpierali mi, że nie mogę mieć więcej na mojej linii. Jednak jak zadzwoniłem do BE dowiedziałem się, że u nich mogę się spodziewać ok. 19Mbps, więc nie zastanawiałem się nawet chwili. Teraz wystąpiłem o przeniesienie mnie na Fastpath (inny rodzaj transmisji danych) i spodziewam się w najbliższych paru dniach osiągnąć 24 MBps. Be chwali się, że mają jeden z najszybszych netów w UK, więc są nastawieni mocno na prędkość. Jednak nie każdy może się spodziewać takich prędkości - wszystko zależy od jakości łącza, statystyk, odległości od "exchange" i paru innych czynników. Najlepiej zadzwoń do nich i poproś o sprawdzenie Twojego łącza.

Jak masz jeszcze jakieś pytania, to wyślij mi PM.

Wybaczcie OT (znowu)

Pozdrawiam
 
Do góry