PIONEER DVR-LX60 vs PANASONIC DMR-EH58 vs PIONEER DVR-555H-S

qualcuno

New member
witam
sznowni koledzy bardzo prosze o pomc w dokonaniu wyboru przeczytalem dziesiatki postow i juz calkowicie zglupialem :(
koledzy ktorzy posiadaja owe sprzety prosze o wyrazenie opinii
bede wdzieczny za wszelkie sugestje
 

qualcuno

New member
na priv tzn? i za jaka cene?

a moge prosic dokladniej tzn w czym jest lepszy Pioneer DVR-LX60 od Panasonic DMR-EH67?
dziekuje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Badis

New member
PIONEER DVR-LX60 oraz PANASONIC DMR-EH58 to dwie różne półki.
Do porównania z PIONEER DVR-LX60 lepiej pasuje PANASONIC DMR-EH67 (wkrótce DMR-EH68) lub Panasonic DMR-EH770.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
raczej DRM 68 Panasonica do porównania. ALe Pioneer ma się znakomicie , a jeszcze lepiej przy swojej cenie do możliwości.
 

kordian

New member
Też chcę kupić EH58 lub 555H. Obydwie chyba są dobrej jakości, różnice mogą wyjść jedynie przy DivX/Xvid'ach. Wiem, że EH58 ma USB 2.0, ale nie mogłem doczytać, czy Pionek też posiada tą wersję USB a jest to dla mnie ważne, ponieważ filmy mam na dysku zewnętrznym.

Czy z USB dysk dostanie zasilanie?

Czy można do nich dostać zmodyfikowany firmware umożliwiający zmianę czcionki, wielkości, tła czcionki, jeżeli nie ma tego defaultowo. Miałem Pionka DV 380 i soft Gufika i odtwarzacz był rewelacyjny, nie było niczego, czego by nie odtworzył, ponadto jakość obrazu i dźwięku była super.

Panasonic dysponuje większym dyskiem, ale nie jest dla mnie wazne, czy nagram 700h czy 400h :) Na kasetę nagrywało się 4h i było OK ;-) A jak mogę podłączyć hdd, to już zupełnie to nie ma znaczenia.

Może któryś ma jakaś irytującą wadę dyskwalifikującą nagrywarkę?

Z góry dzięki za odpowiedź.
 

olsen42

New member
Tylko Pioneer DVR-LX60

witam,
stoje przed podobnym problemem. ww. Pioneer czy moze Panasonic DVR-EH770. Po przeczytaniu instrukcji obslugi obu urzadzen stwierdzam , ze Panasonica dyskwalifikuje niemoznosc przegrania plikow MP3 z urzadzenia USB, plyty CD itd na dysk twardy; mozna kopiowac tylko zdjecia! Pioneer moze kopiowac i zdjecia i muzyke i to z dowolnego urzadzenia na dysk twardy. Funkcja Jukebox w Panasonicu ogranicza sie zatem tylko do kopiowania muzyki z plyt CD, ktora rzecz jasna nie mozna przegrac z powrotem ani na plyte, ani na USB, oraz do kopiwania zdjec na dysk twardy.

pozdrawiam
 
Do góry