Pioneer DV-600

KKuba

New member
Bez reklam
Mam przyjemną niespodziankę dla użytkowników tego modelu Pioneera. Potwierdza się informacja, że odtwarzacz pracuje bez problemu z zewnętrznymi dyskami HDD 2,5" cala. Sam przed chwilą robiłem taki ekspreryment i wszystko działa, że aż miło.
 

Tokepit

New member
KKuba napisał:
Mam przyjemną niespodziankę dla użytkowników tego modelu Pioneera. Potwierdza się informacja, że odtwarzacz pracuje bez problemu z zewnętrznymi dyskami HDD 2,5" cala. Sam przed chwilą robiłem taki ekspreryment i wszystko działa, że aż miło.

Witam,
Sam się zastanawiam nad tym modelem tylko nie wiem - co oznacza, że pracuje bez problemu? Że odtwarza Divxy z zewnętrznego dysku? A z Pendrive też?
 

KKuba

New member
Bez reklam
Z Pendrive oczywiście odtwarza. Natomiast niespodzianką jest, że radzi sobie z odtwarzaniem Divx z zewnętrzenego dysku HDD.
 

marcinb

Member
KKuba

Jaki duzy dysk i jaka partycja (Fat32 czy NTFS), probowales moze odtworzyc plyte DVD przegrana na dysk?

Pozdr,
Marcin
 

KKuba

New member
Bez reklam
No nie przesadzajmy... :) Oczywiście FAT32 - ja akurat podpiąłem dysk 40Gb. Z DVD nie eksperymentowałem, ale raczej nie pójdzie, bo pliki się odpala przez Disc Navigator.
 

mandaryn

New member
kolejna dobra rzecz w dv-600 to bezproblemowe odtwarzanie płyt DVD+R DL, z czym 696 miał małe kłopoty -> sprawdzone empirycznie na Verbatimach
 

debart

New member
z tym HDD to dla mnie baardzo dobra wiadomość !
Ale mam pytanko jeszcze odnośnie DV-600:
1. Czy na HDD można mieć dowolną liczbę plików np. mp3, jpg i divx? Nie ma ograniczenia?
2. Jak jest ze strukturą katalogów? Mogę zagnieżdżać katalogi po kilka poziomów? (Sorki za lamerskie pytanko, ale nie miałem doczynienia z tym modelem nigdy, a w instrukcji piszą że niby jest brewsing po dysku ale kto ich tam wie...
3. Jak wyglądają zdjęcia jpg (moje są 3008x2000) rzucone z tego DVD na LCDka w trybie 1080p? Mam nadzieję że miodność 100%...

pozdrawiam
 

goryl

New member
dv-600

Posiadam głośniki Logitech z-5500. Czy lepiej bedzie podłączyć ten model dvd do Samsunga 32N71B przy pomocy hdmi (obraz) bo DVD będzie podłączone poprzez COAX (dźwięk) czy też inaczej ? Czy w ustawieniach DVD jest opcja wyłączenia przesyłu dźwięku poprzez HDMI?
 

Arek

Member
debart napisał:
2. Jak jest ze strukturą katalogów? Mogę zagnieżdżać katalogi po kilka poziomów? (Sorki za lamerskie pytanko, ale nie miałem doczynienia z tym modelem nigdy, a w instrukcji piszą że niby jest brewsing po dysku ale kto ich tam wie...

no właśnie, są wyświetlane katalogi w menu ekranowym?, jak wygląda nawigacja po podpięciu zewnętrzenego HDD ?

pzdr
 

tolsz

New member
A jak duze dyski podlaczaliscie do dvd przez USB ?
Bo podejrzewam, że dyski z większą pojemnością mogą miec problem z niewystarczającym zasilaniem przez USB.
Taka sytuacja występuje przy podłączaniu np dysku 160GB do komputera (wymaga podłączenia przez 2 usb)
 
Do góry