Pioneer dv-420v nie odtwarza plików większych niż 1GB

jarod20

New member
Witam wszystkich!
Już jakiś czas męczę się z tym, że mój Pioneer dv-420v nie odtwarza filmów w plikach większych niż 1GB. Przy czym nie ma tu znaczenia, czy film puszczany jest z USB, czy z nagranej płyty DVD. Film się włącza, leci do pewnego momentu, zatrzymuje się i automatycznie wychodzi do menu głównego. Czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem? Można jakoś zaradzić? Czy wgranie nowego softu coś pomoże? Będę wdzięczny za wszelkie informacje :)
 

bald_man

New member
Mam pionka dv410 i jest to samo...tzn uszczegolawiajac plik nie lyknie wcale albo lyknie i odtworzy ale po ok 1h go wywali.
Szczegolnie widoczne na xvid'ach w bardzo dobrej jakosci

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
 

bagiennik

New member
Bez reklam
W czasach świetności tego odtwaracza królował raczej format divx/xvid w plikach ~700 MB i z tym nie było żadnych problemów, teraz kodeki lekko ewoluowały, pliki są większe więc taki archaiczny odtwarzacz może sobie z nimi nie radzić, jest 2013 rok, czas najwyższy wejść w ere HD ! ;)
 

jarod20

New member
Tak to właśnie jest, jak się kupuje kilkuletni odtwarzacz... Ale trzeba przyznać, że obraz skaluje przepięknie. Filmy w divixach na tv wyglądają lepiej niż na ekranie komputera. Trzeba się będzie przerzucić na odtwarzacz multimedialny...
 
Do góry