Pioneer dv 420

tombr

New member
PROSZĘ O POMOC . Właśnie podłączam nowy zakup j/w, niestety nie widzi napisów w divix - ach . Nie wiem co zrobić żeby je odtwarzał. Napisy mają taki sam tytuł co film.:niewiem:
 

paranoid

New member
420

Witam mam ten sam problem mimo ustawień żeby czytał napisy polskie niestety nic nie pojawia się może ktoś bardziej obeznany pomoże nam
 

vandel

New member
odwiedz stronke z alternatywnym softem do tej serii dvd warto wgrac nowy soft i wtedy pojawiaja sie dodatkowe mozliwosci pozdrawiam
 

babus

Member
Może wystarczy przerobić napisy na format microDVD, pionek
dobrze sobie z nimi radzi, polecam programik "Subtitle Workshop". Link do forum Pioneera: http://forum.pioneerdivx.net/
Pobranie alternatywnego softu darmowe po rejestracji.
Pozdrawiam i zadowolenia z nowego nabytku.
 

bravo1900

New member
Pioneer DV-420 - korekcja

Witam.

MIałem w zamiarze zakupić odtwarzacz BR, tak na wyrost, bo póki co używam nośników DVD i CD+USB. Niestety Pioneer ,jak widzę, nie ma w swojej ofercie nic w wykończeniu Silver!!!

Amplituner Pioneer VSX-1019AH więc pasowało by coś srebrnego.
Dotąd używałem odtwarzacza DVD Samsung 1080PR - porażka, zero korekcji. Mam wrażenie, że coś takiego w ogóle w tym odtwarzaczu nie istnieje. Na płycie w zasadzie nie widać rys (nagrywana DVD-R, DVD+R to samo) a odtwarzacz wpada w pikseloze, a często w ogóle odstawia odczyt. Przeprosiłem się ze starym Panasem DVD-S35 i tu miłe zaskoczenie. Zero problemów, płyty których Samsung nie jest w stanie odtwarzać Panas odtwarza bez najmniejszych problemów. Może podczas startu nieco dłużej analizuje. Puściłem sygnał video jako component przez pionka i jest OK.
Czy Pioneer 420 ma równie dobrą korekcję? Z tego co czytam na forum chwalicie ten model m.in za korekcję.
Czy Pioneer nie ma w ofercie odtwarzaczy BR ze srebrnym wykończeniem?
Pozdr++
 

frycu1

New member
Witam!
Pytanie nie związane z tematem, może jednak ktoś udzieli mi odpowiedzi. Mam dv-420 i gdy wyłączam go pilotem lub też przyciskiem standby to czy na panelu przednim powinno się coś swiecić? Nie wiem czy mi się dioda przepaliła, czy też od początku nic się nie świeciło, nie zwracałem na to uwagi.Najczęściej na sprzętach tego typu po wyłączeniu swieci się czerwona dioda, a tu nic kompletna ciemnośc. Proszę o odpowiedź i pozdrawiam.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Nic sie nie ma chyba świecić, on nie ma zadnej diody "stand by" o ile pamietam :>

Z dostępnych BR pioneera nie ma aktualnie nic srebrnego, jakie to ma zresztą znaczenie ? Dziwne kryterium wyboru ;P
 
Do góry