Pioneer DCS-360

jacek-ie

New member
Witam,

noszę się z zamiarem nabycia zestawu kina domowego m-ki jw, czy ktoś to posiada lub miał możliwość testów ?? Chodzi mi o wrażenia z odbioru dźwięku i wygody obsługi, mozliwości sprzętu ogólnie.

Nie jestem audiofilem, choć rozróżnię, czy coś ładnie brzmi czy tylko brzęczy :D .

Pozdrawiam forumowiczów.
 

jacek-ie

New member
masaj007 napisał:
Jak rozróznisz czy gra czy brzęczy to to kino będzie brzęczeć. Poszukaj czegoś z pełnowymiarowymi kolumnami np. Yamha+Prism

Dzięki za szybką odpowiedź, ale jak napisałem, nie jestem audiofilem, a szukam czegoś do kina domowego, choć amplitunerek powinien mieć wyjście HDMI ... Mieszkam w pokoju ok 20 mkw, na ścianie planuję powiesić LCD 37-40" i nie zostanie dużo miejsca na kolumny a poza tym finanse ... :(

Znasz jakiś niedrogi zestaw z dobrymi kolumnami ??

Jest poza tym inna trudność - jestem w Irlandii i trochę tu posiedzę, a na tym rynku oferta jest ograniczona ...

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
jeśli masz gdzie postawić kolumny - bo są cztery sztuki stojace - to mozesz śmiało kupować w tej cenie z takim wyposażeniem nie kupisz.
Oczywiscie jeśli masz więcej to ONKYO z Quadralami Czy Yamaha - gra lepiej. Ale jako kino zintegrowane Pioneer - wystarczy w zupełnosci. I nie bedzie to byle co.
pozdrawiam
 

jacek-ie

New member
Pioneer 360 / 358 / 353

kiki napisał:
witam
jeśli masz gdzie postawić kolumny - bo są cztery sztuki stojace - to mozesz śmiało kupować w tej cenie z takim wyposażeniem nie kupisz.
Oczywiscie jeśli masz więcej to ONKYO z Quadralami Czy Yamaha - gra lepiej. Ale jako kino zintegrowane Pioneer - wystarczy w zupełnosci. I nie bedzie to byle co.
pozdrawiam

Witam,

znalazłem w "międzyczasie" jeszcze model pośredni, 358, ma 2 stojące kolumny i 3 satelitki + subwoofer. Baza jest chyba taka sama (widziałem tylko w sieci) - co o tym myślisz ? I jaka jest cena tego w Polsce ??

Pozdrawiam
 

augan

New member
Jak rozróznisz czy gra czy brzęczy to to kino będzie brzęczeć.

Nie sądzę, aby aż tak sie należało wyrażać, że to kino "Brzęczy". Jestem jego użytkownikiem i spokojnie mogę powiedzieć, że to kino nie brzęczy i nie ma głosśników umieszczonych w plastikowych kolumnach :). A wiem bo słyszę i słuch też mam nie najgorszy, chociaż nie aż tak dobry jak np. Chopin.
Jest to jedno z lepszych kin na naszym drogim rynku. Wg mnie super kompromis pomiędzy ceną a jakością, bo można je kupić juz za 1700 zł. i mniej, a nie jest to jakaś promocja tylko normalna cena.
 
Do góry