Pioneer BDP-450

rabit

Active member
Bez reklam
Zastanawiam się czy jest sens pisać o jakości dźwięku w tym BD? Widziałem w paru miejscach w necie że jakość dźwięku jest bardzo dobra. Ale jak może sprawdzić jak gra ten Pioneer skoro nie ma wyjścia analogowego a co za tym idzie korzysta z dekoderów w ampli? Powiem szczerze że chodził mi po głowie ten BD, ale cóż nowego usłyszę jeżeli mój LG jest również podpięty przez HDMI? Pewnie jestem w błędzie co do moich przemyśleń więc proszę Was o wyjaśnienie. :blagam:
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Jesli nie ma wyjscia analogowego a nie ma, to ten odtwarzacz sam w sobie nie generuje brzmienia bo wszystko wysyla po HDMI do amplitunera i to jego DAC odpowiada za brzmienie.
Jesli podlaczysz cyfrowo to kazdy odtwarzacz zagra tak samo, roznice sa w polaczeniu analogowym kiedy to DAC odtwarzacza jest wykorzystywany.
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Nie mam pojecia po co ktos kto testuje taki czytnik wypowiada sie w kwesti jego brzmienia kiedy w tym przypadku za brzmienie odp. amplituner.
 

rabit

Active member
Bez reklam
Zastanawiam się czy usłyszę różnicę pomiędzy HDMI a analogiem na moim sprzęcie? Może po prostu kupić jakiś tani BD jak i tak DAC mam w ampli? Wydaje mi się że jakiś tani Panasonic byłby najmądrzejszy ponieważ ma niezłą wizję a fonia i tak z Onkyo. Tylko co z cd audio?
 
Ostatnia edycja:
Do góry