Pioneer bdp-140

dune2

New member
Bez reklam
Zastanawiam sie nad kupnem bo juz za 489 mozna dostac ale nie wiem jak radzi sobie z filmami avi,mkv itp
Nigdzie nie widze zadnego testu wiec bede wdzieczny za uwagi osob ktore go maja.
 

bobik007

New member
Bez reklam
Na pomoc tutaj ciężko liczyć,sam zadałem pytanie w dziale bluray i echo.Ja kupilem model Samsung BD-E6100 jakby cię zainteresowal i chcialbyś coś wiedzieć na jego temat daj znać.pozdrawiam
 

dune2

New member
Bez reklam
Na pomoc tutaj ciężko liczyć,sam zadałem pytanie w dziale bluray i echo.Ja kupilem model Samsung BD-E6100 jakby cię zainteresowal i chcialbyś coś wiedzieć na jego temat daj znać.pozdrawiam
Chetnie sie dowiem jak sie sprawuje.Jak z czytaniem filmow z netu ?
Z tego co widze odtwarza tylko "AVC-HD, DivX, DivX HD, MKV, WMV" ale moze faktycznie jest inaczej ?


Pioneer do plików sie w ogóle nie nadaje, do takich zastosowań LG lub Samsung...
Z tego co widze to nowe modele LG i Samsunga tez malo formatow czytaja.
Chyba ze jakis model przeoczylem ?
 
Ostatnia edycja:

bobik007

New member
Bez reklam
napisz jaki format cię interesuję to przetestuję i ci powiem czy posżło, z Samsunga jestem zadowolony, mi przede wszystkim zależało na wifi i internet TV(iplex,tvn player itd.), wbudowane 1GB na instalowanie aplikacji, po podłączeniu dysku wszystko narazie mi odtworzył, bez problemu radzi sobie z formatem txt. Nie wiem czy mi się wydaje,ale jakość obrazu jakby lepsza niż na moim poprzednim odtwarzaczu(miałem asus oplay mini). pozdrawiam
 

dune2

New member
Bez reklam
Wielkie dzieki.Jakbys mogl podac tytuly i nazwy plikow i formatow ktore Ci dzialaja bylbym wdzieczny.
Rodzice sie nie znaja na kompach i chce by im szlo jak najwiecej bez problemow.
 

bobik007

New member
Bez reklam
Sprawdziłem xvid działa bez problemu, ściągnąłem sample z netu, avi także,mkv również, plików powyżej 8gb nie mam największy był 7.90gb wszystko płynnie i bezproblemowo.
 

dune2

New member
Bez reklam
Sam mam LG bd670 i pewnie dlatego mam wieksze zaufanie do lg.Model bd660 mozna dostac za 400 wiec stowka taniej.Musze przemyslec dzieki za pomoc

Samsung e5500 jest ponizej 400 i poza brakiem wifi wiesz moze czym sie rozni od e6100 ?:)
 
Ostatnia edycja:

dune2

New member
Bez reklam
Niewiele to da bo jak widzisz e6100 nie ma podane przez producenta ze czyta xvid a czyta.
Z e5500 moze byc podobnie wiec to troche branie w ciemno.
 

bobik007

New member
Bez reklam
to jak ci nie zależy na 100 bierz e6100, albo na stronie producenta masz live chat i tam możesz zapytać konsultanta o tego e5500 może coś ci podpowie.
 

dune2

New member
Bez reklam
Szczerze za LG lub Samsunga wolalbym dac mniejsza kwote.Jakos nie mam zaufania do tych firm.
Jak zaplacic troche wiecej to za Philipsa,Sony lub Pioniera.
Pewnie nie mam racji ale tak czuje.
 

pavel69

New member
Witam szanownych kolegów. Piszecie ze bdp-140 pioneer czyta mkv i tak samo jest napisane w instrukcji to dlaczego mój nie chce czytać tych plików 50 mb i 10gb 3d dźwięk jest a obrazu brak.
 
Do góry