Pioneer BDP-100 czy Panasonic 460 blu-ray

KODO3

New member
Witam

Panowie proszę o poradę\ zdanie odnośnie odtwarzacza BD , niesetny budżet to około 600 zł wiec nie ma co szaleć, sam jestem raczej ''znawcą '' w tej dziedzinie ale do budżetu 500-600zł już zgłupiałem :).
Wymagania to jak najlepsza jakość obrazu i dźwięku (leczy tutaj do Audio to mam inny sprzęt).
Nie interesują mnie zbytnio funkcje sieciowe , ani bajery typu 3D lecz jak wspomniałem jakość obrazu !
? Wiem ze Panas w wyższych modelach jest na Chromie (proc obrazu) ale w 460 chyba go nie ma , a jak z Pionkiem ???

Czy ma ktoś może te modele lub ma o nich opnie to proszę o zdanie...

Wszytko będzie grać na plazmie Panasa GT50

dzięki i pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Whiplash

New member
Bez reklam
Ja bym kupil Panasonica. Mialem i bylem zadowolony. Panasonic slynie z jakosci obrazu. Pioneera 150 mialem przez chwile i w 3 szt zacinaly sie plyty Blu Ray.
 
B

burz

Guest
Też jestem na etapie szukania niedrogiego BR, po niemiłych przejściach z pionkiem 450 i prawie 2 miesiącach w serwisie dostaję zwrot gotówki.
Mam na oku właśnie Panasia 460, bo priorytetem są dla mnie dwa wyjścia HDMI (tv i projektor). Ale też jakość dźwięku w filmach i koncertach (do płyt CD mam osobny odtwarzacz). Czy, powiedzmy do 1200 zł, dostanę coś lepszego od tego Panasonica?
 
Do góry