Pioneer BCS-303 Kino domowe z Blu-ray

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pioneer BCS-303 Kino domowe z Blu-ray

Pioneer wprowadza do swojej oferty w Europie nowy kompletny system 5.1 BCS-303 wyposażony w solidny wzmacniacz i odtwarzacz Blu-ray Disc. Cena urządzenia w Niemczech wynosić ma 499€ i trafi ono do sprzedaży od lipca.

Główne właściwości Pioneer BCS-303

• BD-Video 2.0
• BD-Live
• Płaskie głośniki
• Wyjście bitstream Dolby TrueHD & DTS-HD Master Audio
• Dekoder Dolby TrueHD and DTS-HD Master Audio
• Certyfikat DLNA
• Dwa wejścia HDMI
• Subwoofer gloss black o mocy 150W
• Port Ethernet BD-Live
• iControl – kontrola iPod Touch / iPhone
• Dostęp do YouTube
• Przetwornik D/A HD – 148.5 MHz/12-bit
• Przetwornik D/A SD – 108 MHz /12-bit
• Odtwarzanie 1080p/24fps
• Synchronizacja AV
• 1GB pamięć wewnętrzna
• Port USB
• Skalowanie sygnału video 1080p
• Pilot zdalnego sterowania
• Dostępny tylko w kolorze czarnym
• Odtwarza płyty: BD-ROM (BDMV), BD-R/RE, BD-R/RE DL, BD-R LTH, DVD-V, DVD-R/RW, DVD-R DL, DVD+R/RW, DVD+R DL, AVCHD, CD, CD-R/RW, USB, MP3, JPEG


bcs303lrg.jpg

nowetrendy.pl
 

janusz

New member
Bez reklam
No coż... Pioneer próbuje w najniższej klasie, może obniżenie lotów uratuje go przed bankructwem?
 

d.karolik

New member
Witam serdecznie po długiej przerwie .
Zastanawiam się nad zakupem tego Pioneera BCS-303 .
Czy ktoś z forum testował ewentualnie miał możliwość posłuchania tego sprzęciku ? . Nie ukrywam że bardzo sympatycznie wygląda ale ciekawe jak gra . Nie mogę nigdzie znaleźć żadnego testu i opinii na jego temat . Jak sądzicie czy do pokoju 25 m2 da rade ( mieszkanie w bloku , ściany beton ). za wszelkie odpowiedzi i podpowiedzi z góry dziękuje i pozdrawiam .
P.S
Troszkę inaczej wygląda niż na zdjęciach KIKI-ego.
index.html
 

d.karolik

New member
Witam
BCS-303 postał dwa dni nawet dobrze go nie obejrzałem a co dopiero mówić o jakiś testach :cry: . Powód veto żony . Od dawna zakochana w KEF-ach serii KHT postawiła na swoim i Pioneer wrócił do sklepu , ale za to zawitały KEF-y KHT 2005.3 z K1 a ja ze swojej strony dorzuciłem Onkyo 608 :-D. Jutro biorę się za podłączanie . Postaram się opisać co i jak .
 
Do góry