Pioneer 924 pomoc w doborze kolumn

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Dobra mysl ale szkoda mi ich bo grosze za nie dostane a do kina 5.1 sie nadadza. A to co juz jest to "oczu nie kole". Nie wiem czemu ale kiedys za nie chyba 3200zl dalem, zestaw 5.1.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Bo to jest niestety typowo kinowy model, już Wafle Obisidiany czy Audio Pro są znacznie bardziej uniwersalne.
A Heco całkiem przyjemnie grają, miałem kiedyś podobnie jak Ty i wydawało mi się, żeZensory są super, do chwili gdy nie zestawilem ich z Heco ;)

No to się ładnie narobiło z tymi kolumnami Heco na forum..:-D
Jak kiedyś mnie najdzie na zmianę to już chyba nie będę nic pisał ...;-)
Ps. Henry jak obserwowales mój wątek z szukaniem kolumn to miałem takie same wnioski jak ty..:D
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Dobra mysl ale szkoda mi ich bo grosze za nie dostane a do kina 5.1 sie nadadza. A to co juz jest to "oczu nie kole". Nie wiem czemu ale kiedys za nie chyba 3200zl dalem, zestaw 5.1.

Lolo przy Twoich kolumnach ja poniżej denona 15xx czy maranzta 8005 bym nie schodził. 20cm potrzebują jednak prądu i w nic słabszego się nie pakuj jak już kiedyś Cię najdzie ochota na dokupienia wzmaka. Ja bym nawet poszedł w serię jeśli chodzi i Denka w model 20xx.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Bipo ano zes "zarazil bakcylem".

Tak podejzewam ze jakbys teraz mial wymieniac to napewno bys wymienil nna kefy, Henry napewno tez je kupi. Ostatnio co sledze watki o audio na forach to najbardziej popularne.

A co do heco to minusem jest wykonczenie, przesowalem lokko po plytkach i lekko zahaczylo spodem o rant plytki i cale platy (1-2cm) akieru odpadaja.

A warto glosniki na kolce stawiac? daje to cos? Bo troche sie boje ze te kolce mi plytki porysuja. :)

No nizej denka 15xx nie planuje, bardzie zastanawiam sie nad arcamami lub roksanem k2 lub caspinem czy jakos tak, podobno lepsze od denkow... ale to historia raczej na pozniej. Szkoda ponad 3k znowy wydawac.

Pewien salon skad kupilem heco namawia mnie zas na nada356bee no ale slabo mi sie podoba ten dekoder polsatu :)

A zaluje jedynie ze nie kupilem z wyprzedazy horna koncowek audiolaba 8200m za 2700zl 2 szt. Byloby pozamiatane.
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Bipo w swoim wątku zganiales na mnie że to przeze mnie kupiłeś X 6200-
To ja i inni raczej nie będą mieli pretensji do Ciebie że jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami Heco.

Lolo2 chyba przesadzasz z tym wykonaniem, a co Ty byś chciał czochrać kolumny po asfalcie i żeby nic im nie było?
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
:) Chodzi ze jak zarysujesz fronty to moga cale platy lakieru odpadac Lakier nie jest spojny. Nie powinien sie warstwami odklejac no ale to specyficzny przypadek lekko obtarlem ale to i tak nie do zobaczenia. Zreszta nie ma co marudzic xd.
 

glinus09

New member
A czemu nikt np sie nie wypowiada o b&w pamietam moj znajomy mial monitory 602 podpiete pod starego techniksa wzmaka i roznosily doalownie dom a takie małe ustroistwa co sadzicie o tej formie?
 

glinus09

New member
czyli mówicie ze heco dobre to muszę się rozejrzeć za nimi:D a co powiedzie na temat heco music style 800? bo są u mnie teraz w dobrej cenie ( mieszkam w niemczech) ewentualnie dajcie jeszcze jakieś typy za czym patrzeć a np jakieś canton?? duzo tego u mnie... hmm?? a może coś z klipsch? czy heco jest luks? do kina to norma ale w stereo na muzyce mi zależy mam pioneer 924 udźwignie heco?
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Tylko nie 800tki jak już to 500 lub 900 omijaj heco z basowcami z boku z daleka. Model się nie sprawdził z uwagi na trudniejsze wysterowanie oraz problemy z ich poprawnym umiejscowieniem w salonach ze względu na boczny głośnik.. ;-)
 

Rafal7

Banned
Nie, za słaby nie jest, napewno da radę.
Na godz 9 gram mapawgd jest głośno i dynamicznie.
Wydaje mi się że poprzednie S 718 więcej mu sprawiały problemów.
 
Do góry