Pioneer 919 v harman 255

robo55

New member
W zasadzie po uzyskaniu pomocy od Was wybieram się do sklepu posłuchać denona1909 i yamahe 663 , ale z nastawieniem na harmana -kupię i z ciężkim sercem, ale właściwie wydam kase. Na horyzoncie pojawił się też jednak pioneer i tego modelu nie bede miał okazji posłuchac mowa o 919......Model wizualnie straszni mi sie podoba, a marka też dosyć pewna. Teraz tylko odczucia może ktoś go słyszał jak to pudełko akurat gra i jakie różnice w stosunku do harmana.........
 

robo55

New member
no to super sprawa do niedzieli spokojnie się wstrzymuję i liczę, że chociaż w 2 zdaniach coś tam skrobniesz kiki.:)
 

robo55

New member
Teraz po przeczytaniu miliona chyba postów pozostaje mi pytanko czy HK faktycznie się zmienił - chodzi o te wiatraki nieszczesne i pykanie w kolumnach?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
test jeszcze trwa bo sąsiedzi za ścianą robią remont kują młotami cały dzień .
Odsłuchujemy w przerwach :D.
 

robo55

New member
pawel-t1 napisał:

no teraz to już na bank zrezygnowałem z tego harmona. Choćby mnie 10 przekonywało to jak znam swoje szczęscie na 10 modeli bedą trzy felerne w tym jeden dla mnie..........Birąc pod uwagę, że szybko mnie też nerwica bierze......nie rezykuję. Czekam tylko na ostatnie słowo kikiego w sprawie tego pionka.....i albo ten pionek , albo denon 1909 lub yamaha 663......
 

pralf1

New member
Kiki no i jak z testem tego pioneera 919?? , bo wacham sie miedzy tym pionkiem a AVR255 , z wygladu pionek mi sie bardziej podoba i mysle nad BDP 320 w pszyszłości. Mam już Infinity HCS Beta

 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeszcze dwa - trzy dni. Sprzęt rozstawiony - zapraszam. Ale wymaga skupienia - a te wiertarki za ścianą jeszcze warczą :(
 
Do góry