Pioneer 696 a divx napisy .TXT

besy

New member
Czesc
Wlasnie zakupilem dvd pioneer 696. Testowalem filmy divx i o dziwo odtwarzacz nie czyta mi napisow .TXT ktore sa przy filmach. Czytalem sporo na sieci, ze ponoc ten model bezproblemowo je wciaga a moj ich nie chwyta. Czy cos zle przeczytalem, czy cos mam nie tak ze sprzetem?
 

besy

New member
tak, nazwa pliku textowego jest taka sama jak filmu. Sprawdzalem na kilkudziesieciu filmach divx i zaden nie wyswietlal napisow;/
 

besy

New member
Tak, wiem, kupuje na ile mnie stac. Jednak zbyt duzo filmow wychodzi aby kupowac je w ciemno. Kupuje te ktore po obejrzeniu uwazam za dobre i warte wydania jak by nie patrzec sporych pieniedzy.
 

besy

New member
Subtitle na pilocie. Wstyd przyznac, ale w tym tkwil sek:) Sprzety lubie obslugiwac bez pilota i to byl moj blad:) Dzieki za posty.
 

gatar

Active member
Bez reklam
besy napisał:
Subtitle na pilocie. Wstyd przyznac, ale w tym tkwil sek:) Sprzety lubie obslugiwac bez pilota i to byl moj blad:) Dzieki za posty.
SĘK tkwi w tym , że niestety dużo użytkowników nie czyta instrukcji, no chyba, że mają ją w obcym języku. :p
 

kamon

New member
besy napisał:
Tak, wiem, kupuje na ile mnie stac. Jednak zbyt duzo filmow wychodzi aby kupowac je w ciemno. Kupuje te ktore po obejrzeniu uwazam za dobre i warte wydania jak by nie patrzec sporych pieniedzy.

Mialem dokladnie to samo. W menu Pionka wlaczylem czytanie napisow i myslalem, ze to wystarczy ( w modelu 575 tak bylo ). W 696 tak nie jest i trzeba dodatkowo wlaczyc napisy pilotem. Wypada poczekac tylko na modyfikacje firmware 696 np. przez gulfiaka (master).

Pozdrawiam
 
Do góry