Pinkbull

Henryk55

New member
Proszę o opinie użytkowników na temat brzmienia kolumn Pinkbull. Konkretnie chodzi mi o zestawy 5.0 serii Sirius i Ramos.
 

Bartos81

Member
Bez reklam
przynajmniej można się zorientować czego można się spodziewać, dodatkowo napisałem na co ludzie zwracają w nich uwagę.

A tak wogóle top twój post co wnosi w temat poza niczym,?
 

darkmajin

Member
Bez reklam
sory ze moj post tez nic nie wniesie, ale zgadzam sie ze jutub to padaka i jezeli ktokolwiek mysli ze uslyszy jak te glosniki graja to sie myli...

chyba ze ja i popay sie mylimy, to musze wlaczyc na jutubie focale utopia be i poprostu bede ich sluchal :D
 

Bartos81

Member
Bez reklam
Ale mnie chodzi o to że można zobaczyć na tym filmiku że membrany pracują co oznacza że dychawiczne nie są a dodatkowo napisałem że ludzie je chwalą za bas. Przecież głupi nie jestem pisząc posłuchaj ich na YT i kupuj. raczej chodziło mi o potwierdzenie tego iż tak jak inni mówią pracują basami bardziej niż wysokimi tonami.
a zresztą myślcie co chcecie :cool:
 

Henryk55

New member
Dziękuję Kolegom za zainteresowanie tematem. To że głośniki nie skąpią basu to dobra informacja, bo zestaw ma być bez subwoofera. Byle bas był sprężysty a nie popierdująco-rozlazły.
Z widoku drgającej membrany ciązko wnioskować o brzmieniu, może znajdzie się ktoś kto ma takie głośniki lub przynajmniej słyszał je na żywo i zechce się wypowiedzieć
 
Do góry