Pilot wielofunkcyjny od kina

k0val

New member
witam mam pilota od kina domowego Panasonic universal remote control receiver EUR7722KLO (pewnie wam nic to nie mówi więc wyjaśnię) W instrukcji wyczytałem że można go używać jako uniwersalnego do kontroli dvd,magnetowidów oraz tv.Poniżej przedstawiona była tabelka kodów oraz obrazek jak ustawić pilota aby działał razem z tv.Zrobiłem wszystko według instrukcji ale nie działa.Dodam że posiadam telewizor Sony 40w4000.Poniżej daje scan z instrukcji bardzo proszę o pomoc.Jeżeli macie jakieś uwagi co robię źle proszę śmiało pisać wszelka pomoc się przyda.
http://img147.imageshack.us/img147/3252/skanuj0001fy7.jpg
 

timbot

New member
Bez reklam
no liczba bedaca kodem do sony sklada sie z dwóch cyfr po prostu :)
teoretycznie dlugo trzymasz guzik tv i jednoczesniie wciskasz dwucyfrowy kod, ale to juz wiesz...
pewnie już próbowałeś wczesniej puszczać długo nacisnięty guzik tv,
jesli robisz wszystk tak jak powinnienes, to niestety moze sie okazac, ze ten kod nie pasuje do twojego telewizora (oczywiscie dobrze sprawdzic tez w angielskiej wersji instrukcji), co sie moze zdarzyc w przypadku nowych tv i starszych pilotow.
mozesz sprobowac zadzwonic do serwisu, czy nie maja jeszcze jakis kodów (tak bywało z pilotami onkyo), lub sprobowac przeleciec wszystkie możliwe kody... jak nie uda sie, to pozostaje kupno uniwersalnego pilota
 
Do góry