Pilot w AV Onkyo Tx-SR304E

gkozoduj

New member
Witam,

Poszukuję kody do pilota ONKYO RC-651M, aby sterować:
- TV LCD SAMSUNG 37R72
- DVD SAMSUNG HD-860

Mam jeszcze jedno pytanie:
Jaka jest dozwolona max. temperatura mierzona na obudowie amplitunera ONKYO TX-SR-604?

 

jerrydd

New member
gkozoduj napisał:
Witam,

Poszukuję kody do pilota ONKYO RC-651M, aby sterować:
- TV LCD SAMSUNG 37R72
- DVD SAMSUNG HD-860

Mam jeszcze jedno pytanie:
Jaka jest dozwolona max. temperatura mierzona na obudowie amplitunera ONKYO TX-SR-604?
mam takie samo DVD oraz pilota i podane przez producenta kody do niego nie działają
jak coś innego wymyślisz to daj znać a tymczasem kody do TV samsung podaje
0154,0156,0060,0812,0702,0030,0556,0037,0264,0370,0618,0226,1150,
1060,0814,0766,0644,0208,0092,0090,0056,0009.
mi z telewizorem zadziałał którys z tych pierwszych 3
mam nadzeję ze jak coś znajdzesz do dvd samsung hd860 to podrzucisz na forum
 

jerrydd

New member
Kuba_ps2 napisał:
Wprowadzales jakies kody? Tak z siebie nie bedzie dzialac taki pilot. Dowiedzialem sie ostatnio ze posiada on funckje uczenia sie kodow. Gladziesz dwa piloty naprzeciw siebie wciskasz jakiś przycisk i dziala kazde urzadzenie. pozdrawiam

A mozesz powiedzeć jak to sie robi z tym programowaniem dokładniej ?>??
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
jerrydd napisał:
A mozesz powiedzeć jak to sie robi z tym programowaniem dokładniej ?>??

Kladziez dwa pajloty naprzeciwko siebie wciskasz odpowiedni przycisk i pilociwo sie programuje. Cos takiego wystepuje m.in. w pilotach do Pionnerów napewno tych z wyzszych serii 91x oraz 10xx (czy jakos tak) pozdrawiam
 

jerrydd

New member
Kuba_ps2 napisał:
Kladziez dwa pajloty naprzeciwko siebie wciskasz odpowiedni przycisk i pilociwo sie programuje. Cos takiego wystepuje m.in. w pilotach do Pionnerów napewno tych z wyzszych serii 91x oraz 10xx (czy jakos tak) pozdrawiam
nic nowego nie napisałeś, niz ostatnio co toznaczy odpowiedni przycisk ?
ja prosiłem o dokładną instrukcję jaki przycisk co jak po kolei jak w instrukcji albo link do instrukcji gdze jest to opisane
 

timbot

New member
Bez reklam
p@wel napisał:
Witam! Moj pilot od av 304 E rowniez ma oznaczenie RC-645s, i nie moge go zaprogramowac, dvd sp-404E. Udalo sie to komus??? Prosze o odp.

Witam wszystkich na tym watku!
wiele wysilku poswiecilem na dowiedzenie sie o programowaniu pilota RC-645S z amplitunera onkyo 304. Skutek poszukiwan - nie ma on mozliwosci programowania!! wiem ze ma on duzo guzikow, ale niestety sluza one tylkko dla sprzetow podlaczonych przez zlaczew RI (a odtwarzacz SP404E nie ma tego zlacza...). Natomiast w wyzszych modelach amplitunerow (np 504) jest pilot ktory juz mozna programowac i z nim dostarczone sa kody do roznych sprzetow (sciagnalem instrukcje i przetestowalem te kody- te kody nie dzialaja na pilocie 645S)...
Ale jest rozwiazanie- kupic pilota - mozna kupic programowalnego pilota z modelu amplitunera SP504S o kodzie RC-647M lub pilota uniwersalnego Onkyo RC-591M. polecam ten drugi - jest duzo ladniejszy, wszystkie klawisze podswietlane, co wiecej poza kodami standardowymi ma tez opcje uczenia sie z innych pilotow (gdyby ktos mial jakis stary sprzet, np elemisa to nie znajdzie do niego kodow, ale moze pilota nauczyc guzik po guziku ;)

a teraz najlepsze - znalazlem sklep internetowy, gdzie oba te piloty kosztuja tyle samo - czyli ponizej 70zeta! (plus wysylka) -
http://sklep.north.pl/

natomiast na e-bayu chlopak za pilota RC-647M chcial 120zeta, a na allegro kosztuje 199zeta!!
Tak wiec moj pilot RC-647M jest w drodze z hamburgu, zamowilem przed chwila, ma byc w piatek, jak dotrze to dam znac jak sie sprawuje!
pozdrawiam wszystkich!
 

jerrydd

New member
mozesz mi podac dokładny link do tego pilota bo jak w opcji szukaj chce go znaleść to nic nie wyskakuje
chodzi mi o ten Onkyo RC-591M.
 

blady52

New member
pilot Onkyo a "n-ka"

pilot Onkyo RC-651M do amplitunera Onkyo 604, współpracuje z dvd 404 to normalne. Udało mi się zaprogramowa na nim /kody załaczone w instrukcji Onkyo/ sharpa BV9. Pozostaje mi tylko dekoder "n" ki ten zwykły. Czy jest możliwoś sterowania tym dekoderem z pilota jak wyżej
 

weksla

New member
Bez reklam
pilot od onkyo 304 504 ... 604 itp do obslugi podzespolow typu cd, dvd itp nie potrzebuja zadnych kodow, poprostu wciskasz na piklocie przycisk dvd, cd itd, on zapala sie na czerwono i juz mozesz sterowac danym urzadzeniem tej firmy. zanjomy rowniez ma 304 i ww info w 100% sie sprawdza wiec moze cos z pilotem???. pzdr
 

timbot

New member
Bez reklam
pilot - cd

pilot z mojego amplitunera tx-sr304e nie dziala na moim dvd sp 404e, co wiecej w instrukcji jest wyraznie napisane ze dzialac bedzie jedynie jesli inny sprzet bedzie podlaczony z amplitunerem przez kabel RI.
zreszta to nie moze byc problem z moim pilotem, bo ten watek zalozyl ktos kto mial ten sam problem.
natomiast w instrukcji do amplitunera 504 jest juz napisane ze dziala normalnie z dvd (co wiecej, sa zalaczone kody do innych sprzetow)... tak wiec ten problem chyba dotyczy tylko tych ubozszych pilotow o nazwie rs-645s z tanszych amplitunerow sr-304



co do linka do pilota uniwersalnego onkyo rc-591m w sklepie north:
http://www.sklep.north.pl/szukaj/sz...k=75&txtSzukaj=&grupa=493&idgrupy=2&promocja=
(kliknij w link powyzej)
pilot jest na srodku strony, jako ze ciezko go znalezc, to wystarczy w wyszukiwarce wpisac RC591M (po prostu wprowadzili do systemu bez myslnika nazwe)

niestety na powyzszej stronce nie ma opisu - po polsku opis tego pilota jest na stonkach aukcyjnych podanych ponizej. zreszta jest google.
http://www.e-mo.com.pl/produkt,30630,onk-rc591m,onkyo-rc-591m-uniersalny-pilot-uczacy-sie.html
http://www.allegro.pl/item200712613_onkyo_rc591_uniwersalny_pilot_nowosc_.html
http://cgi.ebay.pl/Wysokiej-klasy-P...5499051QQihZ014QQcategoryZ91388QQcmdZViewItem


jak pilot dotrze do mnie do domu (obiecali piatek, zycie zweryfikuje), to wrzuce wrazenia na forum.
 
Ostatnia edycja:

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
gkozoduj napisał:
Witam,

Poszukuję kody do pilota ONKYO RC-651M, aby sterować:
- TV LCD SAMSUNG 37R72
- DVD SAMSUNG HD-860

Mam jeszcze jedno pytanie:
Jaka jest dozwolona max. temperatura mierzona na obudowie amplitunera ONKYO TX-SR-604?
Witam
Mam Samsunga HD 870 i też żaden z kodów podanych przez Onkyo nie uruchamia odtwarzacza ( chociaż pilot przyjmuje kody ,po wprowadzeniu dwa mignięcia diody).Wczoraj zadzwoniłem do serwisu E.I.C. i podano mi jeszcze 0600,0490,0573 jednak u mnie dalej nie uruchamia DVD.
Pozdrawiam
 

timbot

New member
Bez reklam
gkozoduj napisał:

Poszukuję kody do pilota ONKYO RC-651M, aby sterować:
- TV LCD SAMSUNG 37R72
- DVD SAMSUNG HD-860

podobno te kody nie dzialaja, ale na wszelki wypadek daje kody z instukcji do rc-651m do dvd samsunga, bo do tv ktos juz podal:
0820, 0899, 1044,1075

odpalenie kodow - z isntr. do pilota:
1. While holding down the REMOTE
MODE button that you want to set,
press the [DISPLAY] button for 3
seconds.
2. Use the number buttons to enter the
4-digit remote control code.
 

timbot

New member
Bez reklam
blady52 napisał:
pilot Onkyo RC-651M do amplitunera Onkyo 604, współpracuje z dvd 404 to normalne. Udało mi się zaprogramowa na nim /kody załaczone w instrukcji Onkyo/ sharpa BV9. Pozostaje mi tylko dekoder "n" ki ten zwykły. Czy jest możliwoś sterowania tym dekoderem z pilota jak wyżej

moze poszukaj info na jakich podzespolach jest n-ka robiona (na googlach, lub w bebechach samego sprzetu) i poproboj kody z instrukcji do tych marek?
jakby nie pomoglo, to pozostaje kupno pilota z mozliwoscia programowania przez kopiowanie guzik po guziku z innego pilota.

z tego co wiem n-ka jest robiona przez polska firme ADB - sa kody do ADB w instrukcji pilota onkyo:1259, 1367
daj znac, czy dzialaja
 

jerrydd

New member
timbot napisał:
moze poszukaj info na jakich podzespolach jest n-ka robiona (na googlach, lub w bebechach samego sprzetu) i poproboj kody z instrukcji do tych marek?
jakby nie pomoglo, to pozostaje kupno pilota z mozliwoscia programowania przez kopiowanie guzik po guziku z innego pilota.

z tego co wiem n-ka jest robiona przez polska firme ADB - sa kody do ADB w instrukcji pilota onkyo:1259, 1367
daj znac, czy dzialaja
te kody nie działają
A poza tym dzwoniłem do obsługi klienta i powiedzeli ze zaden pilot nie działa z ich tunerem tylko ich. Znaczy trzeba programować ręcznie (samouzacy sie pilot)
 

Adamstyle

New member
Prośba o pomoc z kodami do pilota

Witam,

Bardzo Was proszę o pomoc z kodami do zaprogramowania pilota od Onkyo TX-SR 604 aby sterował telewizorem Sony KE-P42M1 i dekoderem Cyfry.
Jest to w ogóle możliwe?
Bardzo proszę o pomoc!!!
Pozdrawiam i dziękuję
Adam
 
Do góry