pilot uniwersalny samsung f6400

nairda000

New member
Witam,

Mój problem dotyczy konfiguracji pilota uniwersalnego dołączonego do zestawu telewizora samsung 40f6400. Mianowicie mam podłączone kino domowe marki Philips do TV przez kabel optyczny. Konfiguracje pilota uniwersalnego przeprowadzam wedle instrukcji. W końcowej fazie konfiguracji po polaczeniu sie pilota z kinem domowym wedlug instrukcji kino powinno sie samo wylaczyc/wlaczyc. Kino sie wylącza. Natomiast dalej nic się już nie dzieje i kinem nie da się sterować poprzez ten pilot.
Jakies porady?

Pozdrawiam.
 

raducho

New member
Dołączam się do tematu z tym ,że u mnie to dekoder od VECTRY nie che reagować na pilota. Już w konfiguracji są problemy.
 

pioters

New member
Dołączam się do tematu z tym ,że u mnie to dekoder od VECTRY nie che reagować na pilota. Już w konfiguracji są problemy.

co do konfiguracji pilota uniwersalnego żeby współpracował z Vectrą. Zobacz jaki masz dekoder (firma / model).
Też miałem z tym problem. Wybierałem Vectrę jako dostawcę z listy w TV i nic. Wpisywałem model dekodera tak jak wymagali - nic.

Rozwiązanie okazało się proste. Producentem dekodera jest firma AWB. W momencie wyboru dostawcy wybierasz AWB a nie Vectrę, tam gdzie trzeba wpisujesz część cyferek z modelu i model wyświetla się do wyboru. Wybierasz i działa.

Pozdr
 

Jusi

New member
Dołączam do tematu – dekoder Pace PVR z C+ (model HDS7241). Wybrałam NC+ jako dostawcę i próbuję wyszukać model dekodera (zarówno po nazwie producenta jak i samym modelu), ale niestety nie pokazuje żadnych wyników. Jakieś wskazówki?
 
Do góry