Pilot Sony xr65x90j

poltek

New member
To jest nowy pilot do tegorocznego modelu sony x90k następcy x90j zastanawia mnie czy będzie kompatybilny z x90j bo jest dużo mniejszy i podświetlany
 

poltek

New member
Pilot

To jest nowy pilot do tegorocznego modelu sony x90k następcy x90j zastanawia mnie czy będzie kompatybilny z x90j bo jest dużo mniejszy i podświetlany
Nowy pilot
 

Attachments

  • Screenshot_20220105-095321_Chrome.jpg
    Screenshot_20220105-095321_Chrome.jpg
    325,3 KB · Wyś: 98

AG100

New member
Ciekawe jaka cena, ja dokupiłem pilota podświetlanego od modelu X95J i działa świetnie - 188zł od starszych modeli cena prawie 300 zł ten też pewnie nie będzie tani
 
Ostatnia edycja:

michalw-75

New member
Witam, piloty do serii K mają oznaczenie rmf-tx 800 i rmf-tx900 tylko model 900 jest podświetlany i z frontem z aluminium. W droższym modelu będzie przycisk Bravia core zamiast you tube.
 

TED8

Member
Chyba ktoś oszalał z tą ceną na ten moment. [emoji45][emoji2357]
5cdf9cf81a855aa8dc8997d47b3df8a2.jpg


Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

TED8

Member
UWAGA UWAGA!!
Ogłaszam wszem i wobec że kupiłem tego pilota na allegro (oczywiście allegro Pay) za 210zł (niższy model jest chyba coś ok 170zl) i z radością piszę ŻE DZIAŁA!!!! z naszym modelem telewizora. Od razu działał, nic nie trzeba było parować, jedynie co to asystenta głosowego, ale to jest jednorazowe wciśnięcie dwóch przycisków (instrukcja na ekranie).
Pierwsze wrażenie: najlepszy zakupy tego roku 😁
Pilot jak dla mnie idealny, ma to co trzeba, rozmiarowo dla mnie sztos. To podświetlanie to jest jakiś kosmos. Ono jest takie delikatne, nie takie chamskie jak w niektórych pilotach i działa na zasadzie żyroskopu. Czyli jak leży bez ruchu to tak fajnie się wygasza, a jak do weźmiesz do ręki to zaczyna się podświetlać. Poniżej zdjęcie, ale tak do końca nie oddaje jakie to jest piękne 😁
Polecam, 10 na 10 😁


IMG_20221130_080416.jpg
IMG_20221130_080510.jpg
 

mati_luk

Klub HDTV.com.pl
VIP
Podświetlenie w tym pilocie działa pewnie bardzo podobnie do tego z pilota shielda 2019.
Ogólnie podoba mi się ten pilot i fakt podświetlenia. Mam biedniejszą wersję plastikową do A80K. Jedyny szczegół, który mi tu nie pasuje, to zmiana przycisku funkcyjnego z YouTube na Bravia Core względem tańszego. Wiem, że dla niektórych to mało istotne, ale jednak często odpalam yt i to się przydaje. A po drugie - patrząc na to, że do dziś nie wiadomo jak przedłużyć członkostwo Bravia Core i dokupić kredyty. I czy Sony za jakiś czas w ogóle nie zaora tej platformy. To może zostanie nam trochę bezużyteczny przycisk na pilocie za jakiś czas.
I podzielam zachwyt :) Przez chwilę miałem A80J z poprzednim długim pilotem. Nie był zły, ale przez swoją długość i ilość przycisków znacznie mniej wygodny od tegorocznych. Obecny jest dla mnie genialny. Korzysta mi się wygodniej niż z pilota od LG. Sam klik przycisków przyjemniejszy i fajnie, że zostawili klawisze PLAY, PAUSE.
 
Do góry