Pilot Sony One-Flick RMF-TX100E

asikpl

New member
Witam,czy ktoś z was ma ten pilot Sony One-Flick RMF-TX100E chciałem się dowiedzieć jak on się sprawuje czy da rade nim pisać w wyszukiwarce.Ogólnie szukam jakiegoś pilota do smart tv może być jakiś inny pilot.
 

4motion

New member
Ja mam ale za bardzo nie używam dobry jest do dyktowania w wyszukiwarce bo ma mikrofon jak masz język pl w tv to po polsku dyktuje bardzo dobrze.
 

asikpl

New member

amadeus222

New member
Własnie takie coś szukam zna ktoś jeszcze inne takie cudenka:krol:

Napisałem do producenta tego pilota :) i odpisał że nie spotkał się z urządzeniem android na którym by pilot nie działał ale nie testował go na Android Tv Sony. Już dawno bym go kupił ,ale się waham ponieważ mam w domu coś podobnego AIRMUSE i choć kursor pływa po TV prawidłowo to nie mogę nic zatwierdzić (zatwierdzić danego wyboru ). Może ktoś testował jakiś zamiennik i by podzielił się swoją opinią.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A moje pytanie z innej beczki bo szkoda mi wydać 270 zł na badziew od Sony który nic nie wnosi do TV prócz wyszukiwania głosowego. Czy stosował ktoś może jakiś zamiennik tego pilota z klawiaturą np. Klawiatura Smart Air Mouse Bezprzewodowa 2.4GHz MELE F10 DELUXE w VenSYS.pl | Vensys Sp. z o.o. lub inny podobny i czy działają takie cudeńka na naszym Android TV

Używałeś że piszesz o tym pilocie że to badziew czy tak z góry zakładasz że to badziew... dużo lepszy jest od zwykłego pilota a czy to jest warte tej ceny to już inna sprawa ale nie jest to badziew jak to napisałeś...a tym bardziej że sam "gładzik" sprawdza się dobrze, a głosowe wybieranie bardzo dobrze...
 
Ostatnia edycja:

amadeus222

New member
lolek126- widziałeś piloty smart innych marek np. Samsung ,LG z tego co czytam to chyba nie. Gdyby ten pilot kosztował 70-100 zł to bym zrozumiał,ale za taką cenę to badziew.Nawet w Sony Center gdzie kupowałem TV polecali mi kupić dedykowaną klawiaturę touchwiz Microsoft za 120 zł więc raczej mają podobne zdanie na temat tego Super Pilota :p
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Inaczej podchodzimy do sprawy - widziałem w innym tv taki pilot i poza tym że lepiej wyglądał to pod względem działania były podobne... ten który jest w Sony spełnia swoje zadanie więc wg mnie nie jest to badziew - a cena to rzecz gustu... ja kupiłem taki, a nie inny model to miałem w komplecie taki pilot... ja generalnie nie używam smart i dla mnie może to nie istnieć .. Używam wyłącznie YT a do tego ten pilot się nadaje na 100% . Czasem coś z netu ale bardzo sporadycznie.. wolę laptopa do netu.. a filmy oglądam wyłącznie oryginalne więc nie korzystam z różnych gadżetów które tv mają dodatkowo.
Oczywiście takiego pilota nie można porównać do jakiś zestawów bo takowe są lepsze i wygodniejsze zapewne ale porównując pilot do pilota to ten od Sony myślę że nie jest gorszy od innych pod względem działania.
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Moim skromnym zdaniem bardzo fajny , poręczny "pilocik" bez dwóch zdań .:neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Oczywiście że tak dla każdego będzie to inne podejście do ceny tego pilota ale to nie zmienia faktu że spełnia swoje zadanie i niesamowicie lepiej się nim obsługuje niż zwykłym pilotem i to nie podlega dyskusji.
 

Balzak311

New member
Zamówiłem ten pilot i bardzo zawiodłem sie na nim, Jak tylko zainstalowałem aplikacje na telefon, telefonem zrobi sie dokładnie to samo wiec odesłałem bo stwierdziłem ze 300zł to jest nie warte urxądzenie.
 

ogoorek

New member
Zamówiłem ten pilot i bardzo zawiodłem sie na nim, Jak tylko zainstalowałem aplikacje na telefon, telefonem zrobi sie dokładnie to samo wiec odesłałem bo stwierdziłem ze 300zł to jest nie warte urxądzenie.
Jakiej aplikacji używasz? Ja mam na tablecie zainstalowane: Quick remote:TV SideView Sony
Ma wszystkie funkcje ale chyba nie ma wprowadzania głosowego? (choć przyznaję, że zbyt długo się tym nie bawiłem :) )
 
Do góry