Pilot RC-1147 do DENON AVR-1611 gdzie kupić?

zylka85

New member
Witam,
dziś mój pies pogryzł mi pilota od w/w amplitunera. Kilka głębokich śladów po zębach od spodniej strony spowodowały, że amplituner nie odpowiada na polecenia pilota, pomimo, że dioda na pilocie się świeci podczas naciskania przycisków. Czy możliwe, że psiak mógł go jakoś rozkodować? Gryzł akurat w miejscu on/of device. Być może pilot działa, ale nie potrafie go ustawić? Ewentualnie gdzie można taki pilot kupić?
Proszę o pomoc.
 

Slawko1

New member
Bez reklam
To się nie opłaca, kup któryś z pilotów Logitech, przez internet ściągnę sobie ustawienia do Denona
Potem sobie po konfigurujesz przyciski jak będzie ci wygodnie, dodatkowo będziesz mógł jeszcze sterować innymi urządzeniami.

Jak będziesz chciał mieć dostęp do wszystkich funkcji z pilota to kup któryś model Logitecha Harmony z wyświetlaczem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

zylka85

New member
Co sądzisz o Harmony One? Będzie dobry? Zgapiłem się, bo wczoraj widziałem na aukcji w bardzo dobrej kondycji ten pilot za 300 zł. Dziś już go nie mogę odnaleźć, więc ktoś mnie uprzedził:/
Pilot bedzie mi służył do obsługi Denona 1611 i cyfry+, bo do TV to jedynie wystarczy mi przycik power on i off.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Slawko1

New member
Bez reklam
Co sądzisz o Harmony One? Będzie dobry? Zgapiłem się, bo wczoraj widziałem na aukcji w bardzo dobrej kondycji ten pilot za 300 zł. Dziś już go nie mogę odnaleźć, więc ktoś mnie uprzedził:/
Pilot bedzie mi służył do obsługi Denona 1611 i cyfry+, bo do TV to jedynie wystarczy mi przycik power on i off.

Jasne że będzie dobry, możesz też kupić Logitech Harmony 650, nowy na gwarancji za około 200 zł.
Ja używam od paru lat Logitecha Harmony 525 do sterowania całym sprzętem (miedzy innymi Denona 1611) i jestem zadowolony.
 
Ostatnia edycja:
Do góry