Pilot Onkyo 605

BaLoNiaRz

New member
Witam mam malutki problemi z którym niestety już walcze od piątku mianowicie.
Nudziło mi sie i zabawa 4 pilotami tez już mi sie znudziła a ze posiadam uniwersany pilot od ONKYO605 chciałem sie pobawić w ustawienie cyfry tv i dvd w 1 pilocie ale niestety nie mam jakichs kodów ktore sa akurat niezbedne do takiej zabawy jesli ktos zna kody do TV samsung R81b dvd samsung 1080p7
i cyfry prosze o pomoc :) Dzieki z góry!!
 

manfred1

New member
BaLoNiaRz napisał:
Stary Wielkie dzięki nie wiem jak cie sie odwdzięcze ale jak bedziesz niedaleko Dąbrowy Górniczej daj znać pójdziemy na wódke!!!

Czy dla 805 to te same kody czy jakieś inne pasują. Pisze bo dopiero wieczorem bede wstanie sprawdzić
 

BaLoNiaRz

New member
Wiesz no na szybko sprobowalem kody do dvd bo jest ich mniej ale jakos dziwnie zaden nie dziala moze zle wbijam kodziki wciskam remote control dvd potem 3 sekundy display wbijam kod (nie miga 2 razy ze wbilem kod jak ma miejsce w instrukcji)no i czekam az zgasnie,właczam remote dvd i nie działa coś zle robie ??czy pilot moze byc popsuty czy trza sie przezucic na logitecha :)
 

jaroslawp

New member
BaLoNiaRz napisał:
...wciskam remote control dvd potem 3 sekundy display ...

Pobawiłem się wieczorem, na spokojnie z tymi kodami.
Należy nacisnąć przyciski pilota ze strefy remote np. "tv" oraz "display" jednocześnie
onkyo_txsr606_up.jpg

i przytrzymać, aż dioda pilota zacznie świecić ciągłym światłem. Świeci tak przez ok. 30 sekund, podczas których należy wklepać kod.
Przyjęcie kodu sygnalizowane jest podwójnym mrugnięciem diody a pilocie.
Jak nie będzie nic chodzić - powtórzyć procedurę z następnym kodem.
Zadziałały mi kody do dvd panasonic S295 (kod 30490 - 5ty wklepany z kolei)) oraz do tv crt 29" PM11 (kod 10236 - za pierwszym razem).
No miodzio, miodzio Panowie. Jeden pilot do podstawowej obsługi 3 urządzeń :)
 

kusio-p

New member
Wczytalem sie dokładnie w twojego posta i tam podajesz 5 cyfrowe numerki i nie pasuja one z tymi co sa w linku od ciebie?? Skad masz te 5 cyfrowe kody ??
 

111kris

New member
A może ktoś poradził sobie z ustawieniem pilota TX-SR 606 dla tunera sat Ferguson HF-8900HD. Kod, który jest podany w instrukcji (01291), zresztą jedyny dla Ferdka, niestety nie pasuje.
Swoją drogą szkoda, że nie ma automatycznego poszukiwania kodów, może wtedy coś by znalazł.
 
Do góry