Pilot multimedialny do PANASONIC TX-50DXU701

edi555

New member
Posiadam telewizor PANASONIC TX-50DXU701 i mam pytanie czy jest mozliwe dokupienie innego pilota niż tego który dostałem z TV ?.Pytam bo ten jest strasznie niewygodny a widziałem w internecie pilota multimedialnego takiego z touchpadem i zastanawiam sie czy jest mozliwosc dokupienia takiego własnie pilota jak ten N2QBYA000015 - i czy on bedzie funkcjonował poprawnie razem z moim tv.
 

edi555

New member
Wolał bym pilota do aplikacji trzeba telefon z dotykiem a ja mam zwykły i jakoś słabo to widzę używania tel zamiast pilota .
 

Stanley

Member
Bez reklam
Dobrze sprawdza się klawiatura,
Zgadzam się, u mnie się sprawdziła Art Handy AK-66 z trackballem. Są inne podobne np. Hama Uzzano, polecam rzut oka w ten wątek (od postu #15)
Jaka zgrabna klawiatura z touchpadem/trackballem do smart tv?

Oryginalny pilot multimedialny Panasonica oceniam może nie tyle jako porażkę, ale szału nie ma. Może w nowszych modelach jest lepszy (mam DT60 z 2013r). W każdym razie u mnie praktycznie leży w szufladzie i się kurzy. Telefon moim zdaniem raczej do sporadycznego "pilotowania" typu zmiana kanałów, czy głośności. Bardziej się sprawdza do odpalania Youtube czy wysyłania/odbierania streamu do/z tv.
 
Ostatnia edycja:
Do góry