Pilot Harman Kardon TC 30

stecko21

New member
Witam

Szukam uzytkownikow pilota uniwersalnego Harman Kardon tc 30. Zakupilem takiego pilota(uzywanego- stan jak nowka) ale okazalo sie ze plyta instalacyjna jest uszkodzona! Siedze juz ze 2 godziny i nic:/ szukalem na necie jakies strony z download'em ale nic nie moge dorwac. Czy ktos z uzytkownikow tegoz pilota przeslal by mi na mail(stecko21@wp.pl) instalke lub podal jakies namiary na download? Z gory wielkie dzieki!:)

Pilot jest w domu ale nie mozna go uzywac:/ a oddac nie chce bo dalem male pieniazki -- i teraz juz wiem dlaczego tak tanio...

pozdr
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

stecko21

New member
dziekuje za info:) Juz napisalem wczesniej priva do jednego osobnika z tego forum, zobaczymy:) pisal ze harmana programowal za pomoca logitech harmony programu. Zreszta jak sie zerknie na tyl pilocika tc30 to jest logo harmony technology. Kombinowalem juz tym programem ale program nie widzi wogole pilota zero komunikatu , tak jak by sie zwieszal,blokowal...
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
A ten soft z linka to nie jest jakis oficjalny do tego sprzetu?
Tak przynajmniej wynika z nazwy :)

Ten tez sprawdzales?
http://www.vq35de.com/Software/HarmonKardon/HC_TC30_Setup.exe

Hehe, dotarlem wlasnie do Twojego posta w tamtym temacie :eek:k:

Z tego co oni tam pisza to jest to po prostu upload plyty CD z softem - jesli wiec nie dziala to moze dostales trafionego pilota?

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

stecko21

New member
WIELKIE DZIEKUJE:)

Link ktory podales powyzej dzialal- sciagnalem, podlaczylem pilocika i SMIGA:) Tak na szybkiego chcialem sprawdzic. Naprawde kamien spadl mi niezly, bo juz myslalem ze pilot bedzie lezal i sie kurzyl a ja denerwowal ze wtopilem pieniazki:) Jeszcze raz dziekuje za pomoc, jutro poustawiam jak trzeba wszystko, Pozdro dla uzytkownikow tc30:)
 

stecko21

New member
witam

mam pare pytanek:)

1- jak wylaczyc tego pilota?? on sam sie wylacza po czasie?:)
2- mam taki problem ze np przy sluchaniu muzyki mam wlaczony wzmacniacz i cd. Jak mam wlaczony pilot na cd to wtedy nie dzialaja mi funkcje wzmacniacza np glosnosc. Za kazdym razem musze zmieniac zrodlo w pilocie, gdy mam ustawiony wzmacniacz to wtedy funkcje cd nie dzialaja ...

pozdr
 

Ziem

New member
Już odpowiadam!

To,że za każdym razem trzeba wybierać AVR na pilocie,żeby dać głośniej,to cecha HARMANA :) Z tego co wiem to wszystkie tak mają. Wyjątkiem są piloty od drugiej strefy dołączane do ampli z multiroomem.

Pozdrówki!
 

matias2004

New member
Mam ten pilot i harmana i nic nie trzeba dodatkowo przelaczac , ustawic trzeba pilota na activities i obsluguje wszystkie zaprogramowane urzadzenia jak sie chce wg wlasnego widzimisie.
 

Ziem

New member
Matias mam problem z tym pilotem może pomożesz? Chodzi o to,że jak ustawię sobie activities tak jak chcę,ponazywam itepe ited a później ustawię devices (wzmacniacz,cd,dvd,konsola) to po zaktualizowaniu mam takie coś:

Wybieram źródło AVR 745,wciskam przycisk AV INPUTS i zamiast VID 1,VID 2,DVD,HDMI1 itepe jest tylko pusty niebieski ekran. Przez to nie mam możliwości wybrania źródła AV!!! Wkurzyłem się bo troche zajelo mi ustawianie wszystkich activities i devices. Musiałem na koniec wgrac domyslne ustawienia pilota,wiec cala praca na marne. Do dupy mi pilot,którym nie mogę obsługiwać innych urzadzen,a za cholere nie moge dojsc do tego jak ustawic,zeby poprawnie działały wszystkie funkcje AVR 745.

Czekam na jakieś wskazówki bo mi już ręce opadają :)

Pozdrówki!
 

matias2004

New member
Ja to zobilem tak: Wyczyscilem wsio w pilocie i zaczalem od nowa,dodalem devices z bazy online , avr745 , tv , tuner sat , wdtv ,projektor itd.. Jak juz masz w pilocie urzadzenia to tworzysz activities , ogladanie tv , ogladanie tv z ampli , sluchanie cd itd.. Wizard pyta czym podglaszasz(avr) czym zminieasz kanaly (cd) i tyle ,ustawiasz dajesz update i wsio. Jeszcze tylko sprawdzasz jak sie zachowuja urzadzenia , w razie opoznien lub jakis bledow z szybkascia w chodzisz do devices i troubleshooting (urzadzenia i pomoc techniczna w wer polskiej) , dopasowujesz czasy . Dodatkowo warto na wyswietlaczu dac sobie wybor wejsc np.hdmi1 hdmi2 video 1 itd ,oraz funkcje ktore chce sie miec pod reka , to jest w dostosuj przyciski i przyciski dodatkowe. Good luck
 
Do góry