Pilot do Nki i TV razem

nolimit

New member
Witam

jaki kupic pilot uniwersalny zeby mozna bylo odpalac i TV i Nke jednym pilotem i sterowac wszystko z jednego pilota?

Co polecacie? Mam TV samsung Le32r82b
 

nolimit

New member
No tak a cos tanszego?

Bo nie potrzebuje tak rozbudowanego sprzetu. Chce tym pilotem obslugiwac tylko TV i Nke. Nie ma nic innego godnego polecenia?
 

autorus

New member
nolimit napisał:
No tak a cos tanszego?

Bo nie potrzebuje tak rozbudowanego sprzetu. Chce tym pilotem obslugiwac tylko TV i Nke. Nie ma nic innego godnego polecenia?

Nie masz jakiegos dvd albo jakiejś nawet malutkiej wieży? Chyba raczej nie mozliwe :)

Niczego innego nie polecam.

Autorus

ps. Ja nawet odpalam xbox360 :) Cena na allegro to 245zł.
 

compton

New member
Witam, polecam Ci pilot Philipsa model SRU 5030, fajny leniuch, ma funkcję uczenia się, czyli przykładasz do siebie dwa piloty - oryginalny i ten Philipsa i zczytujesz funcje danego przycisku. Da się zaprogramować wszystko. Ciekawym bajerem jest to, że pod jednym trybem pracy pilota (DVD, STB) można zmnieniać głos w innym odbiorniku ( TV, KD).
Pozdrawiam
 

compton

New member
P.S.
W lepszej obudowie (aluminiowa) i z podświetlanymi przyciskami masz model SRU 7060. Sam takiego posiadam i obsługuje mi wszystkie urządzenia A/V.
 

autorus

New member
Dla leniwych to raczej harmony, szczególnie jesli system nie jest zbyt rozbudowany. Podłaczasz do netu, wpisujesz jaki masz sprzet i aktualizujesz pilota . No chyba że masz jakis dziwny sprzet jak ja np aivio to musisz go uczyć :)

Autorus
 

fiaam

New member
nolimit napisał:
Witam

jaki kupic pilot uniwersalny zeby mozna bylo odpalac i TV i Nke jednym pilotem i sterowac wszystko z jednego pilota?

Co polecacie? Mam TV samsung Le32r82b

Nie musisz od razu wydawać 200zł, lub kupować jakieś SRU które Ci doradzają (doradzających nie wie, czy nboxa obsłuży). Możesz kupić polski pilot Elmak, który na 100% współpracuje z nboxem (ma dużo pochwał na forum telewizji "N" , kosztuje coś około 70zł. Kod dla N-ki to 3293 dla pilota Oskar
http://www.elmak.pl/index.php?page=...facturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=62
 
Ostatnia edycja:

autorus

New member
Każdy harmony gra z n na 100% bo mam n : Elmak miałem 2 ale niestety sa strasznie prymitywne i teraz gdzies sie walają.

Autorus
 

fiaam

New member
Zgadza się - Harmony współpracuje na 100% ale swoje kosztuje, najtańszym rozwiązaniem jest Elmak Oskar - który również na 100% współpracuje.
 

autorus

New member
Jak napisałem ze elmak jest prymitywny to miałem na myśli ze kazdy potrzebuje czegoś innego, jedni wolą prostą budowę, inni wyświetlacze kolorowe itp. Oba działają z n :)
 

nolimit

New member
ale to ze jest prymitywny nie znaczy ze sie psuje?


Bo ja go potrzebuje dla ojca. Wiec nawet lepiej jak jest bardziej standartowy jak kiedys piloty. Bo ojciec nie jest zbyt obcykany w elektronice wiec najlepiej cos prostego
 

nolimit

New member
Kupielm pilota elmak oskar.

jak najszybciej i najsprawniej zaprogramowac tego pilota zeby mial wszystkie funkcje z pilota Nki i dodatkowo zeby mi sie wlaczal jak nacisne wlaczenie - i nbox i TV razem i wylaczal to samo. Mozna tak zaprogramowac zeby jednym przyciskiem sie odrazu wlaczal TV i nbox?


Idzie tak zrobic?

Bo zaprogramowalem pilota do pilota z nki i wszystko dziala ok. Ale jak wylaczam to wylacza sie tylko Nka a ja chce by rownoczesnie wylaczal sie TV... czy mozna tak zrobic?


I jeszce bym chcial zeby przyciszanie bylo tez TV a przelaczanie kanalow i reszta Nki. jak to zrobic

Bo zrobilem tak ze zaprogramowalem calego pilota z pilota Nki i zeby sciszac i podglasniac TV nie Nke nauczylem tego pilota przyciskow przycisz i podglosnij i ok podglosnia i przycisza mi TV nie Nke tylko ze juz nie mam zadnych funkcji innych. Wszystko sie kasuje i moge tylko robic ciszej/glosniej...


A ja chce miec jakby 2 piloty w jedym tym oskarze.


BTW: jaki kod ma pilot od TV samsung Le32r82b?
 
Ostatnia edycja:
Do góry