Pilot do ampli Onkyo

irek29

Member
Mam dwa pytania odnośnie pilota do onkyo TX-SR 604 (RC-651M). Chodzi mi o to czy ma on możliwość wpisywania kodów tak jak jest to w TX-SR 504 (RC-647M)? Pytam dlatego ponieważ w instrukcji obsługi 504 są podane kody a w 604 nie ma. Drugie pytanie: Czy pilot od 604 ma więcej podświetlanych przycisków od 504? Po wgłebnej obserwacji tych pilotów w internecie wydaje mi się że ten od 604 ma ich więcej (czyli ok). Wątek wziął się z tego, iż zamierzam zakupic jeden z tych pilotów do mojego TX-SR 304. W 304 pilot obsługuje niestety tylko sam amplituner, straszna kiszka. Pozdrawiam
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Witam
Pilot RC-651M ma możliwośc wpisywania kodów . Książka kodów jest dołączona do instrukcji obsługi.
Nie widziałem pilota od modelu 504 , więc nie mogę porównac który ma więcej podświetlanych przycisków.Podświetlenie mają wszystkie przyciski należące do ustawienia ramote control.
 

irek29

Member
Dzięki za odpowiedź. Ale jeśli chodzi o podświetlenie przycisków to chyba chodziło Ci o przyciski REMOTE MODE. Czyli jest ich w sumie 7. Dobrze kojarze? A czy świecą te wszystkie białe przyciski np. enter, strzałki w boki i góra dół i te pod nimi?
 

irek29

Member
ok, cztałem, dzięki ale jakos mi się ten pilocik nie podoba. te od 504 czy 604 są ładniejsze. ale nie wiem czy te bedą chodzic z moim tv sharpem wd1e i cyfrą philipsem 6010. bo z dvd onkyo 404 to raczej bez problemu.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Witam
Z moim Sharpem 42RD1E pilocik działa bez żadnych problemów. Oczywiście nie wszystkiw funkcje obsługuje, ale te podstawowe :dzwięk, zmiana programów,wybór żródła TV .
 

rafal11998

New member
Witam
Chciałbym prosic o podanie kodów do pilota Onkyo rc-651m. Pilotem tym chciałbym sterowac Sharpem Ra1 o ile sie da.
Bardzo proszę o pomoc.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
rafal11998n napisał:
Witam
Chciałbym prosic o podanie kodów do pilota Onkyo rc-651m. Pilotem tym chciałbym sterowac Sharpem Ra1 o ile sie da.
Bardzo proszę o pomoc.
Witam
Onkyo podaje do TV Sharp następujące kody:
0030 , 0009, 0256, 0787, 0818, 1165.
Napewno dobierzeż do Twojego LCD, u mnie ;załapało; i działa
 

rafal11998

New member
diana napisał:
diana napisał:
Onkyo podaje do TV Sharp następujące kody:
0030 , 0009, 0256, 0787, 0818, 1165.
Napewno dobierzeż do Twojego LCD, u mnie ;załapało; i działa

Witam

U mnie niestety nie chce działac przy żadnym z kodów, robie wsystko jak jest w instrukcji napisane i nic moze coś źle robie już sam nie wiem. Czy mógłbym prosic o podpowiedz jak to zrobic tak krok po kroku będę bardzo wdzięczny. Wielkie dzięki.

Pozdro.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
rafal11998n napisał:


Witam

U mnie niestety nie chce działac przy żadnym z kodów, robie wsystko jak jest w instrukcji napisane i nic moze coś źle robie już sam nie wiem. Czy mógłbym prosic o podpowiedz jak to zrobic tak krok po kroku będę bardzo wdzięczny. Wielkie dzięki.

Pozdro.​

Witam
Naciśnij na pilocie RC-651M przycisk TV , następnie (trzymając przycisk TV) wciśnij Display . Po około trzech sekundach zapali się dioda w przycisku TV.Wpisz kod , po chwili dioda powinna dwa razy ;zamrugac;Ponownie naciśnij przycisk TV i wciśnij prostokątny żółty przycisk TV.Któryś z kodów powinien umożliwic sterowanie Sharpem.
Powodzenia​
 

rafal11998

New member
Wielkie dzięki diana.

Juz wszystko dziala spoko:D Po prostu w mojej instrukcji jest napisane zeby naciskac przycisk "SETUP" i nie działało a naciskając "DISPLAY" zadziałało natychmiast. Jeszcze raz wielkie dzięki.

Pozdrawiam.
 

rafal11998

New member
Chciałbym zadac pytanie szanownym forumowiczom czy jest możliwośc pilotem onkyo rc651m sterowac dekoderem n-ki jeśli tak to proszę o jakieś kody

Pozdro.
 

14Mirco

New member
Witam
Czy komuś udało się zaprogramować pilota Onkyo RC 690M do LCD Sharp. Wpisuję te durne kody zgodnie z instrukcją i nic.
Proszę o pomoc może robię coś nie tak?
 
Do góry