Pilot do 65c715

Grzedorius

New member
Witam
Szukam pilota z bezpośrednim klawiszem do wyszukiwania głosowego do 65c715 znalazłem:

Rc802V Fmr1

i

RC602

Nie mogę dołączyć linków ale oba wyszukują się bez pudła
I ogólnie jestem raczej pewien że mogę użyć tego drugiego ale różnica ceny jest znaczna myślicie że Rc802 też zadziała?
 

tekkno100

New member
Zamowilem wlasnie przedwczoraj Rc802V Fmr1 ale do tcl 32s615. Kupilem do pokoju dzieciecego ten tv i tez byl w zestawie jeden pilot. Dziwna jest wogole ta praktyka TCLa. Chwala sie w specyfikacji, ze jest w tv Android TV, ze jest wyszukiwanie głosowe i google assistant, ale pilota dają bez mikrofonu. Byłem święcie przekonany, ze standardowy pilot będzie mial mikrofon. Ba, kupujac np przystawke z Android TV Mi Box 4k, za niecale 200zl, dostqjemy w zestawie pilot standardowy z mikrofonem. A tu takie cyrki u TCLa z pilotami, jakby to byl jakis luksus.
Jakiego masz w zestawie? RC802N ? Taki czarny, dlugi? Czy jakis inny? Ja mam z telewizorem RC802N. Pisalem do TCLa zapytanie na FB i odpisali, ze nie sprzedaja pilotów, ale polecaja kupic w komputroniku albo morele. Bagatela 119zl :) powariowali. Na allegro znalazlem za 90zl. Absurd, kupowac pilota za stówke do telewizora za 8 stów. Zamowilem na alliexpresie za 15 zl plus 15 przesylka z Chin. Polecam rozejrzec sie na alliexpress. Tylko uwazaj, bo te same piloty sa w wersjach z Voice i bez Voice
Czyli z mikrofonem i bez. Przeczytaj dokladnie opisy aukcji. Bez mikrofonu sa kilka zl tansze.
 
Ostatnia edycja:

januszessa

New member
mam EP640 również zakupiłem pilot z wyszukiwaniem głosowym i działa bezproblemowo RC802V także bierz śmiało 11$ z aliexpress pójdzie bez problemu.
 

Attachments

  • 07F724E3-C942-48F9-861B-8E705F7E99F0.jpg
    07F724E3-C942-48F9-861B-8E705F7E99F0.jpg
    63,5 KB · Wyś: 127

krol44

New member
Ten aluminiowy z ec780 jest świetny. Malutki z dużymi możliwościami.

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
 

tekkno100

New member
Ja za rc802v dalem 30zl z wliczona juz wysylka. Tylko przy zakupie uwazaj, bo ten pilot jest w dwoch wersjach (z mikrofonem i bez).
Ten aluminiowy fajny, ale drozszy.

Tak wogole to te piloty wystepuja w TCLach, Thomsonach i innych chinskich telewizorach.
 
Ostatnia edycja:

tekkno100

New member
To bardziej opłaca sie ten aluminiowy z Polski (za 69) niż ten czarny plastikowy (za 119). Czy oba pasuja zamiennie do wszystkich modeli tv?
 

tekkno100

New member
mam EP640 również zakupiłem pilot z wyszukiwaniem głosowym i działa bezproblemowo RC802V także bierz śmiało 11$ z aliexpress pójdzie bez problemu.




Z jakiej aukcji dokładnie braleś?
Bo układ klawiszy masz lekko inny niż ten, który ja zamówiłem
Ja brałem od tego sprzedawcy
https://pl.aliexpress.com/item/4001156503409.html
I są tu dwa piloty
- blutooth with Voice (niby z mikrofonem)

- IR (irda) without Voice (ponoć bez mikrofonu)


Ja brałem ten pierwszy. Wygląda identycznie jak ten z komputronika za 119
https://www.komputronik.pl/product/663507/tcl-rc802v-pilot-do-wyszukiwania-glosowego.html


ten z twojego zdjęcia (układ klawiszy) wygląda jak ten drugi u tego sprzedawcy (IR bez dzwięku)


masz na blutooth czy IR?
 

januszessa

New member
ja brałem z tego linku h.ttps://a.aliexpress.com/_BP5iex jest na bluetooth wyszukiwanie głosowe działa wszystko w porządku mogę polecić śmiało. usuń kropkę po h bo nie mogę w linku wstawiać :<
 

tekkno100

New member
Pilot z Ali (ten czarny) dotarl. Równo 14 dni od dnia zamówienia. Wszystko działa OK. Po uruchomieniu nim TV i wybraniu funkcji głosowych, telewizor zasugerowal sparowanie urzadzenia. Działa perfekcyjnie. Tak jak wspomnialem wczesniej, cena - 15 zl plus 15 wysylka.
 
Do góry