Pilnie prosze o pomoc w zakupie 55".

beavisek

New member
Niestety popsula mi sie plazma 51" samsunga . Na szczescie mialem gwarancje plus i akurat 1 miesiac przed koncem 5 lat zaczela mi na bialym kolorze rozowe przebarwienia pokazywac.. Dalo sie na upartego ogladac ale bylo to wkurzajace..
Dostalem teraz oferte chyba nie do odrzucenia ze daja mi karte ok.1500zl na zakup niestety tylko w saturnie i wybralem sobie takie 4 modele i prosilbym o porade co z nich wybrac.. Oczywiscie to jest najnizsza polka 55" ale juz 4K..Niestety nie stac mnie na nic drozszego i chcialbym jednak 55" a nie 50"

Mam tylko 7 dni na podjecie decyzji....:!:

SHARP LC-55CUF8462ES - 3000
LG 55UH605V - 3300
PHILIPS 55PUS6401/12 - 3400
UE55KU6000W - 3500


Ja sklaniam sie ku samsungowi ale nie wiem czy to najlepszy wybor. Mam tez KD samsunga wiec moge sterowac jednym pilotem.
Tv uzywany do UPC,PS4 i domowego kina. salon 5mx5m i odleglosc w sumie tez 5m bo tv bedzie wisial :)

Z gory dzieki za porady
 

beavisek

New member
Jak bede ogladal film z daleka to pewnie nie zobacze roznicy ale czasami tez siadzie sie blizej a poza tym podlaczam tez czasami PS4 albo PC , w ktorym mam karte z 4K wiec wole juz przyszlosciowo kupic 4K..

Niestety musze kupic TV w Saturnie wiec ceny beda duzo gorsze :(

Czyli mowicie ze Philips 55PUs6401 albo samsung. Tylko ze ten samsung to 50Hz.. Nie wiem keidy w praktyce zauwaze ze to jest 50Hz a nie 100hZ? :)
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Philips też 50Hz. Co do Saturna to poczekaj do 10.11 bo w ubiegłych latach przed świętami robili wyprzedaże.
 
Do góry