Pilnie! Jestem studentem, szukam Tv. Pansonic? Budżetowo z jakością? Bardzo proszę o odpowiedz eksperta :)

Gindzers

New member
Cześć, otóż tak:

Śledzę wasze forum i mam mętlik w głowie co wybrać. Budżet do 3000 gdyż chce zamknac się w 5 z xboxem. :)

Z mojej nabytej wiedzy od Was moją propozycja jest: Panasonic TX-49DXU601 za 2800 z rtv
nie ma info o matrycy

Szukam telewizora do konsoli(fifa) meczow Ligi Angielskiej z c+ ew. 4k jak wprowadza w obcych stacjach i filmów wysokiej jakości lub 4k jak beda dostępne.
4k+100hz(nie lubie ciecia sie obrazu w meczach)

Ktoś obeznany w temacie gdyż szukam w sieci sklepów posiadajacych raty np rtvagd. Byłem gadałem jestem obeznany w temacie i koszta rat bez ubez i reszty to 80 zł. Mi pasuje

Biore tv w pakiecie do xboxa one s. Do fify starczy.
Oglądam Youtube, fajny kanał polecam w 4k "Jon Olsson" ciekawe życie zawodowego ekstemalnego narciarza jezdzacego stuningowanym Lambo po górach i ogólnie fajne ujecie w dobrej jakosci. Kto ciekawy niech obczai :) Do testu 4k fajna możliwość.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz!
 
Ostatnia edycja:

Gindzers

New member
Słyszałem wiele złego o Philipsach mimo że z dziewczyna zajaraliśmy sie na światełka. Raczej odpada.
Mooooże za kilka lat Ambilux jak bedzie trochę kasy. Też polecam obczaić technologię. Albo oled. Przez wasze forum dowiedziałem sie tyle nowego o skomplikowanym świecie tv. Mogłem iśc wziąć pierwszy ładniejszy na oko i mieć z głowy.
Z jednej strony nie wiem czy nie poczekać na maj, aż coś stopnieje cena, i s7000 upolować. Fajne cacko. Ale znowu mam dość 32' samsunga którego dziewczyna wniosła jako swój posag do mieszkania :))

Co do Tv którego szukam to odległość 2m. Ciemna mała kawalerkowa sypialnia. Stąd wybór na VA niż IPS z tego co słyszałem.
 

flappyduck

New member
Słyszałem wiele złego o Philipsach mimo że z dziewczyna zajaraliśmy sie na światełka. Raczej odpada..

Widać dziewczyna ma lepszy gust :) Ambi light to nie "światełka". Światełka to masz w Castoramie i jak sobie powiesisz i pilotem będziesz zmieniać kolorki.

Przecież 601 ma 60hz :) Polecałbym 6561 z philipsa ale coraz ciężej dostępny i lepszego o tych parametrach do 3k nie znajdziesz. Dorzucisz możesz ? To weź 7 serie z szerszą paletą kolorów, solidniejszą ramką i zdecydowanie lepszym dźwiękiem.

Z tymi matrycami to gust jak dla mnie. Jeden woli VA, drugi IPS. Wady i zalety. Sam oglądam IPS i jest ok.

Co do zakupów impulsowych to są najlepsze. Szkoda życia na czytanie opinii. Tak jak każdy ma inne ucho tak i oczy.
 

Gindzers

New member
Odrózniam ambilight od ambiluxa którego pewnie nie widziałeś zreszta, wiec ten wykład o światełkach niepotrzebny troche.
Ludzie oddają phillips'y po kilku dniach, bo nie ma czerni i inne wady. Przeczytałem całe forum i to opinię ludzi którzy mają dane tv a nie tylko cztaja o nich.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Oglądam Youtube, fajny kanał polecam w 4k "Jon Olsson" ciekawe życie zawodowego ekstemalnego narciarza jezdzacego stuningowanym Lambo po górach i ogólnie fajne ujecie w dobrej jakosci. Kto ciekawy niech obczai :) Do testu 4k fajna możliwość.

Faktycznie, świetny kanał. Lambo z tym bagażnikiem przepiękne ;)
 
Do góry