PILNE! Mało czasu do końca promocji telewizora

xo83

New member
Witam,
Jutro kończy się promocja w Media Markt a może bym kupił któryś z tych telewizorów tym bardziej, że dorzucają odtwarzać blu-ray z 3 filmami. Proszę o szybką odpowiedź bo czas nagli.
Czy ktoś pomoże czy warto... Oscyluje w granicach 3,5K
55'' to takie minimum

P.S. Zawsze miałem LG może coś z tego?
Piszę bez http i www bo nie mam 5 postów

mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-samsung-ue55ku6000w Ponoć HIT!?

Chyba, że jesteście w stanie wybrać coś z tego:
mediamarkt.pl/lp-lista/6488?page=1&sort=price_asc&limit=100&product_list_template=

Max to 3700 PLN

Nie będę ukrywał, że liczę na Waszą pomoc.

Pozdrawiam
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Koles, swieta sie zblizaja, potem czyszczenie magazynow... nie goraczkuj sie na jedna promocje.
 

xo83

New member
1 Sprawa to nigdy nie zwracałem uwagi czy te czyszczenia magazynów to nie jakaś ściema aby tylko przyciągnąć klientów, więc napisz czy rzeczywiście warto czekać
a 2 sprawa to czy nawet na czyszczenie wyjadą z taką ofertą z blu-ray i 3 filmy w pakiecie.
P.S. lolo2 zamiast koleś napisz proszę xo ewentualnie Michał

Pozdrawiam
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Samsungi te z nizszej polki od ponad roku kosztuja po 3000zl.
Ja swoj Samsung ue55h6400 pol roku temu jak nie lepiej kupilem za 3000zl, dolicz do tego 3 filmy po 50zl i zostaje jeszcze 350zl na bluraya.
Fakt ze moj jest full hd a ten Uhd, no ale jaki czas temu ja kupowalem tv, teraz praktycznie same uhd telewizory beda produkowane.

Jak dla mnie cena OK, ale jakos szczegolnie bym sie nie napalal.

Ja bym czekal do swiat.
 

xo83

New member
Warto czekać na wietrzenie, rzeczywiście dobre są wtedy promocje?
Jeżeli tak to na jakie warto zwracać uwagę marki, wnioskuje, że samsungi
znajdują się w tych markach.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ja tam sie na TV nie znam wiec wiecej sie nie wypowiadam. Napisz do uzytkownika Kiki, albo poczekaj az odpisze ci w tym temacie. On jest z branzy TV wiec napewno doradzi ci jaki tv najbardziej oplaca sie kupic na dzien dzisiejszy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale przecież ten LG to model z matrycą 50 Hz, nic dziwnego ze starają się go za wszelką cenę sprzedać. A przecież w lepszej cenie masz Philipsa 55PUS6561 i to 100Hz - czyli 4K, 100Hz, HDR, VP9.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Warto czekać na wietrzenie, rzeczywiście dobre są wtedy promocje?
Jeżeli tak to na jakie warto zwracać uwagę marki, wnioskuje, że samsungi
znajdują się w tych markach.

Jak dla mnie promo w MM, o którym piszesz jest słabe w porównaniu z ostatnim rabatem technologicznym w Saturnie. Np. Taki Samsung 55KS7000 z ceny 5999 zł w promo cenowo spadł do kwoty 5099 zł. Do tej kwoty doliczy wartość rynkową odtwarzacza i Ci wyjdzie, że promo w MM jest do bani. Dobre promo na 90% będzie w grudniu.
 

H_o_G

New member
Zdecydowanie powinieneś zaczekać, bo mogą się pojawić naprawde ciekawe oferty.
Sam też jestm obecnie na kupnie i liczę na to, że może na Black Friday cos ciekawego się pojawi, a jak nie to za miesiąc się kupi bo wtedy napewno ceny się ruszą.

To co najważniejsze to nie napalać się, promocja goni promocję także nic nie tracisz.
 

collider

New member
Bez reklam
Zdecydowanie powinieneś zaczekać, bo mogą się pojawić naprawde ciekawe oferty.
Sam też jestm obecnie na kupnie i liczę na to, że może na Black Friday cos ciekawego się pojawi, a jak nie to za miesiąc się kupi bo wtedy napewno ceny się ruszą.

To co najważniejsze to nie napalać się, promocja goni promocję także nic nie tracisz.

Czasem warto poczekac a czasem nie. Black Friday to jest dobry, ale w Stanach. U nas te promocje sa czesto i gesto mocno naciagane.
 

Marta84

New member
Brać tego Philipsa czy czekać na wietrzenie??

Daj sobie spokój z tym modelem - wyjątkowo słaba jakość obrazu i masa problemów.
Jesli chcesz Ambilight to trzeba czekać na to co pokaże Philips na 2017 rok - oby wrócił do dobrych jakościowo matryc VA, bo IPS w jego wydaniu to pasmo problemów.
 

H_o_G

New member
Czasem warto poczekac a czasem nie. Black Friday to jest dobry, ale w Stanach. U nas te promocje sa czesto i gesto mocno naciagane.

Masz 100% racji ale i tak nie jest powiedziane, ze coś sie akurat nie trafi (pewnie nie) ale i tak warto czekać do grudnia bo sa duże szanse na obniżki, napewno po świętach.
 

cezary69

New member
Bez reklam
Daj sobie spokój z tym modelem - wyjątkowo słaba jakość obrazu i masa problemów.
Jesli chcesz Ambilight to trzeba czekać na to co pokaże Philips na 2017 rok - oby wrócił do dobrych jakościowo matryc VA, bo IPS w jego wydaniu to pasmo problemów.


Philips już tak ma, że co roku obiecuje, że nowe modele będą o niebo lepsze od starych... a co wychodzi to każdy użytkownik Philipsa wie ;)
 

bluray

Banned
Spawa prosta: PHILIPS 6561 !!!
Uwaga w EURO zdrożał o 100 zeta.
Kupuj w MM w niesamowitej promocji ...
Promo to XBOX HDR plus trzy filmy BlyRay razem za 800 zeta.
Miazga cenowa Philipsa Poland. Szok ...
 
Ostatnia edycja:
Do góry