Pilna pomoc z wyborem nowego TV

pattro

New member
Bez reklam
Witam, wczoraj wieczorem w moim obecnym TV Philips 43PUS6401/12 wysiadła elektronika (sprawdzone) więc naprawa nie ma sensu. Zwłaszcza że telewizor jest już dawno po gwarancji.

Poczytałem trochę w internecie oraz tutaj o nowych TV i totalnie zgłupiałem co kupić.

Nowy TV będzie używany z PS4 Slim, Nintendo Switch, Xbox One X, nc+ 4K oraz Netflix pakiet Premium. Maksymalna wielkość to 50 cali, natomiast minimalna to 46 cali. Odległość do TV to 2,5/3 metry.

Maksymalnie chciałbym wydać na TV 3000 zł.

Na ten moment polecano mi w sklepie dwa modele TV:

Panasonic TX-50EX700E oraz TCL C7026 49 cali.

No ale wiadomo jacy "spece" pracują w sklepach. Dlatego zwracam się do was, fachowców o pomoc!

Dużo dobrego słyszałem o Samsungu NU8002, ale tu bym musiał celować już w 55 cali (a to ponad 3500 zł) bo z tego co czytałem to wersja 49 jest okrojona. To prawda?

Sprawa dosyć pilna bo do wtorku chciałbym już kupić nowy TV.

Dodam że oprócz grania to najczęście oglądam na TV filmy i seriale oraz w weekendy kilka spotkań piłkarskich i koszykarskich. :)
 
Ostatnia edycja:

pattro

New member
Bez reklam
Brak głosu, ekran miga na zielono i TV nie zawsze się uruchamia. Od jakiegoś czasu było tak że podczas grania ekran robił się cały biały albo zielony i tylko wyciągnięcie wtyczki z prądu na 10 minut pomagało. Było tak na wszystkich wejściach HDMI, podczas korzystania z Netflixa itp. Był znajomy który serwisuje Samsungi i stwierdził po rozebraniu że nie ma sensu naprawiać. Zwłaszcza że TV nie jest z jakiegoś topu.

Dlatego czekam na jakieś ciekawe propozycje co do wyboru nowego TV! :)
 

bielikk

New member
Bez reklam
Philips 49 PUS 8303 - matryca 120Hz - cena ~3200 zł. WARTO !!!

Bardzo dobry obraz ... . Jeżeli kupisz TCL-a, to będziesz przeklinał dzień zakupu tego badziewia.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz extra modele:
Philips 49PUS8303 za 3099 zł
TCL 50C7026 za 1999 zł
TCL 50DP660 za 1999 zł

W sumie dopłata do 55" nie jest wielka.
Ale masz na dopłatę?
 
Do góry