Piksele wypalone

Krychas

New member
Przeczytałam opinię internałty,że kupił Samsunga który ma wypalone 2 piksele i poleca żeby sprawdzać przy zakupie.Nie wiem na czym to polega i jak się sprawdza?Pozdrawiam:hmm:
 

Krychas

New member
wypalone piksele

Witaj Shinay,dzieki ale nadal jestem "zielona".Jak je zauważę na ekranie ,:hmm: na czym to polega i na ile szkodzą w odbiorze obrazu? Pozdrawiam
 

Krychas

New member
wypalone piksele c.d

Dzięki,za informacje .Czy te plamki widać stale na ekranie i czy bardzo przeszkadzają?Czy to są małe punkty ,czy duże plamki?Pozdrawiam:hmm:
 

roberti

New member
martwe piksele

napewno je zobaczysz martwy piksel swieci ciagle albo wcale moze byc uszkodzony czesciowo wtedy swieci na czerwono, niebiesko , czarno lub zielono jest podobno jakas aplikacja jawa ktora to naprawia przynajmniej sie stara a jak jest naprawde ???moze tez byc uszkodzony caly piksel i swiecic na biało lub czarno ,zobaczysz to na bialym lub czarnym tle, to jest wada LCD jednemu sie trafi a drugiemu nie a co do gwarancji to jak uszkodzony jest jeden czy dwa piksele to matrycy nie wymienią najlepij nagraj na plyte dvd plik jpg czarny,biały,szary i wal do sklepu popros zeby podlączyli dvd i wszysko sprawdzisz

pozdro
 

shinay

New member
im bardziej bedziesz czytac tym bardziej nic nie kupisz :) bedziesz nakrecala spirale
badpixli, piszczenia, buczenia, zaklucen itp itd (troche tego jest)

kazdy egzempaz jest inny (masowka) jeden jest perfect
a drugi moze miec wszystkie choroby swiata

albo poprostu KUP i ciesz sie z tego co masz (zapewne bedziesz)
albo kup sprawdzony na gwarancji (prawdopodobienstwo wystapienia wad niefabrycznych znikome)
albo poglebiaj shizofremie na forum :/
pozdr
 

Krychas

New member
Piksele c.d

Dziekuję za wszystkie informację.Shynaj ma rację nie mozna dać sie zwariować.Zamówiłam jednak w Agito przez internet /wczesniej zrezygnowałam/Kupuję LC37R81B i liczę na łut szczęścia.Pozdrawiam:hmm:
 

Newname

New member
Hej!
Wie ktoś może jak jest z gwarancją pikseli w Samsungach?Ile musi być ich wypalonych, by wymienili? Czy może (o zgrozo) nie jest to wogóle możliwe?
 
Do góry