Pierwszy zakup LCD do 1500zł

raizzo

New member
Pierwszy zakup LCD do 2000zł

Witam,

W niedługim czasie zamierzam kupić telewizor LCD, mam jednak spory problem ponieważ na rynku jest masa modeli i nie mam zielonego pojęcia, na który się zdecydować. LCD ma głównie służyć do oglądania programów z oferty Cyfry+ łącznie z Canal+ i HBO, na razie w jakości SD ale po nowym roku mam zamiar zakupić dekoder HD, prócz dekodera do LCD będzie podłączony Xbox360 za pomocą HDMI. LCD będzie wisiał na ścianie w odległości ok. 2,5m od sofy.


odległość od ekranu: ok. 2,5m
jak słońce świeci w pokoju: z prawego boku LCD
Jak duży jest pokój: 15m2
jaki masz obecnie telewizor: LG 29FS2ALX
jakie programy najczęściej oglądasz: Sportowe, Filmowe, Muzyczne
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem: w dzień sporadycznie, wieczorem dość sporo
preferowana wielkość telewizora: 32"
preferowana marka: Samsung, Sharp
czego nie lubisz w telewizorach: kiepskiej jakości obrazu
jakie urządzenia będą podłączone: dekoder SD (w późniejszym czasie HD), konsola Xbox360
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń: 50/50
siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych: na wprost telewizora
Czy ważne jest wifi: Nie
czy USB ma mieć czytanie filmów: jeśli będzie taka możliwość
jakimi złączami: EURO, HDMI, Component
jaki masz sygnał: SD
ile programów HD: na chwile obecną 0 od stycznia ok. 10
ma stać czy wisieć: wisieć
jaka klasa cenowa: 1500zł
 
Ostatnia edycja:

baranskia

Member
Wielkość ekranu zdeterminowała przyjęta cena - ja radzę jak największy... osiągi w tym przedziale cenowym są porównywalne, wg mnie kieruj się swoim gustem i... ergonomią pilota. Ja tak bym zrobił (mam LG, ale to nie sugestia!)
Pzdrm!
A.
 

raizzo

New member
Po dłuższym przeanalizowaniu zdecydowałem że maksymalnie mogę jednak wydać na zakup LCD 2000zł, myślę że przy tej kwocie możecie coś już więcej doradzić.
 
Do góry