Pierwszy TV w życiu - jaki OLED wybrać?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz szeroki wachlarz oledów.
Pytanie ile masz max kasy i jaki masz teraz telewizor ?
Na czym Ci najbardziej zależy ?
 

XxpiterekxX

New member
No i nie dał znać :(
A no nie dał, bo jednak trafił się a80J w bardzo atrakcyjnej cenie i żona zaczęła marudzić i zaraz potem wyjechał na dość długi czas :) Ale po zawieszeniu oczu przez kilkanaście godzin (konsola, filmy) nawet przy tym niższym modelu jest petarda. Na początku jednak miałem wrażenie że mógłby być trochę jaśniejszy, ale po zabawie ustawieniami i tym niedługim czasie jednak jest ok. I zaraz po wyjęciu z pudła trzeba pobawić się tymi ustawieniami, bo większość predefiniowanych trybów jest nieprzyjemna chyba oprócz IMAX Dodatkowo myślę że sam dźwięk z TV również pozytywnie zaskakuje, aczkolwiek pewnie za jakiś czas rozejrzeć się za audio. Co do retencji, to mam go za krótko, ale też raczej statyczne obrazy nie będą wyświetlane. Pozdrawiam :)
 

Jericho24

Member
Bez reklam
A no nie dał, bo jednak trafił się a80J w bardzo atrakcyjnej cenie i żona zaczęła marudzić i zaraz potem wyjechał na dość długi czas :) Ale po zawieszeniu oczu przez kilkanaście godzin (konsola, filmy) nawet przy tym niższym modelu jest petarda. Na początku jednak miałem wrażenie że mógłby być trochę jaśniejszy, ale po zabawie ustawieniami i tym niedługim czasie jednak jest ok. I zaraz po wyjęciu z pudła trzeba pobawić się tymi ustawieniami, bo większość predefiniowanych trybów jest nieprzyjemna chyba oprócz IMAX Dodatkowo myślę że sam dźwięk z TV również pozytywnie zaskakuje, aczkolwiek pewnie za jakiś czas rozejrzeć się za audio. Co do retencji, to mam go za krótko, ale też raczej statyczne obrazy nie będą wyświetlane. Pozdrawiam :)
Ja bylem w grudniu napalony na 80j, ale gdy zobaczyłem go w sklepie na żywo z stwierdziłem ze szkoda jest wydać 5k na tv ktory niczym nie zachwyca na tle innych. Ponadto obraz byl zdecydowanie ciemniejszy.na tle pozostałych tv w sklepie. Ja od 3tyg cieszę się modelem 55b23 od lg w cenie duzo nizszej niz 80j, bo za ok 3700zl.
Ponadto ostatnio widziałem 80j w media expert i tam juz były wyrazne powidoki z ich filmow reklamowych,.a obraz tez juz przyciemniony.
 
Do góry