Pierwszy test telewizora LCD firmy Samsung UE55D8000.

daniel792

New member
Witam
Kupiłem jakoś 4 miesiące temu Samsung UE55D800, nie było z nim do tej pory żadnego problemu
Ja natomiast mam taki problem , że telewizor po uruchomieniu sam się wyłącza i pilot wogole nie reaguje, ten czujnik czerwony miga więc pilot chyba musi działać, ale nic nie widać na ekranie>
W niedzielę chciało robić aktualizację Smart Hub, zrobiło się około 10 aplikacji , i musiałem skończyć ponieważ musiałem wyjść z domu
Od tamtej pory telewizor po pierwszym włączeniu przeze mnie sam się wyłącza i później włącza.
Chciałem zaaktualizować oprogramowanie bo myślałem , że to może tego wina, sciągłem ze strony samsunga oprogramowanie do swojego komputera i zgrałem je na USB i podłączyłem do TV, z menu źródła wybrałem USB i aktywowałem go. Pisało Ładowanie po czym obraz znikł całkowicie, i znów się tv wyłączył. Po uruchomieniu pokazalo sie logo smartTV , chwilę pochodził i znów się wyłączył. Wtedy na USB wegrałem plik .exe czy trzeba najpierw na komputerze zainstalować to z .exe czy plik exe wrzucić ?

Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc.
 

Rafixx

New member
witam mam problem z moim samsungiem mam w nim kartę ci+ cyfry i pokazuje mi cały czas poziom sygnału 80 % na 2 dekoderze cyfry mam max. Wchodzę w ustawienia: system satelitarny, ustawienia LNB i transponder mam ustawiony 11278 MhZ gdy zmienię częstotliwość na 10892 MHz wskakuje poziom sygnału 100 % ale po wyjściu z ustawień telewizor znowu automatycznie ustawia 11278 Mhz jak zmienić te ustawienia żeby telewizor je zapamiętał i nie zmieniał?
 

Rafixx

New member
Witam mam jeszcze pytanie do posiadaczy modułu ci+ cyfry jak wam odbiera bo u mnie na kanałach HD co chwila wskakuje pikseloza (na dekoderze cyfry jest ok). Cyfra mówi ze to wina anteny spec od anteny przyszedł i powiedział że antena ok że moduł ci+ sprawiają problemy. Też tak macie ?
I drugie pytanie czy można ściągnąć na telewizor inne przewodniki niż wgrane samsung i rovi on screen ?
 

daab

New member
Witam
Mam pytanie jak sprawdzic czas pracy tego telewizora?
Pozdrawiam
PS
Mozecie podac jakie macie ustawienia obrazu zeby jak najlepszy odbior byl
 

dick89

New member
czcionks

ja mam problem z ostroscia czcionki/napisow. obojetnie na jakim programie, bawilem sie z ostroscia itp ale bez roznicy.... jak da sie to poprawic?
 

jeak

New member
Dzięki za info, już przestałem sprawdzać - sądziłem, że już zapomnieli o tej serii :). BTW, aktualizacja przywraca ustawienia fabryczne. Wydaje mi się, że jest ciszej.
Pzdr.
 

julianoz

New member
Witajcie szczęśliwcy od D8000 i D7000 ;-) Mam pytanie jak zainstalować kamerkę do skype w smart tv D7000? Kupiłem webcam Logitech c210 ale skype jej "nie widzi" W załączeniu jest płytka ale do windowsów itp. Na google jakoś nie znalazłem nic na ten temat. Będę wdzięczny za szybką i konkretną podpowiedź. :)

Pozdr.
 

kocur80

New member
Witam
Jak myślicie czy jest jakaś szansa by model d8000 miał wsparcie odnośnie użytkowania zwykłych klawiatur czy choćby dedykowanej dla modeli z roku 2012? Czy raczej samsung oleje sprawę, chociaż nie wiem czy liczy na to że ludzie będą co roku zmieniać tv? myślę że kwestia do rozwiązania jest w firmware.
 

Rafixx

New member
Czy komuś z użytkowników modułów CI udało się uzyskać takie menu
przy automatycznym wyszukiwaniu programów. Bo u mnie mam tylko 3 pierwsze opcje.
 

Attachments

  • 4a-0.jpg
    4a-0.jpg
    53,1 KB · Wyś: 1285

kedar91

New member
Mam taki problem:
Poszukuje listy kanałów do telewizora samsung ue46 d8000 do cyfry+.
Przeryłem całego neta i nigdzie nie ma. Proszę o pomoc.
 

Rafixx

New member
W ciągu ostatnich 3 miesięcy już trzecia aktualizacja, ale zmian za bardzo nie widać, na stronce też nie podają co zmienili. Chciał bym żeby zmienili to aby przy przełączaniu programu zamiast za każdym razem naciskać INFO sama się wyświetlała informacja o czasie nadawanie aktualnej audycji i żeby zaimpletowali współpracę z modułem Cyfry jak w tv z 2012 roku. Ale na to chyba nie ma szans :(
 
Do góry