Pierwszy test telewizora LCD firmy Samsung UE55D8000.

accu

New member
Bez reklam
Panowie, właśnie od wczoraj mój D7000 jedzie na "ence". Wydawało mi się, że na kablówce cyfrowej jego obraz sięga maximów, pomyliłem się. TEraz to maximum podniosło się o 50% jakości. Nie mogę się napatrzeć na obraz.. kto za mnie jutro pójdzie pracować...??? ;-) very happy ;-)

Witam,

Miło jest poznać forumowicza , który jest zadowolony z zakupu swojego telewizora tj. prezentowanego przez telewizor wysokiej jakości obrazu.


Pozdrawiam , :)
accu
:kom:
 

Slygado

New member
Panowie i Panie co z tym wieszakiem ??
kontaktował się ktoś z producentem ??

Jakich śrub użyliście jako zamiennik ??
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
allegro nr.aukcji 1614076260.


Sam kupiłem w przeszłości podobny do tego wieszak i 55'' wisi na nim dostojnie:D i tylko 3cm. od ściany.
 
Ostatnia edycja:

filipikala

New member
Witam, pytam ponownie bo tylko jedna rzecz mnie marwi w modelach D7000/D8000 a nikt za bardzo nie odpisał mi na ten temat. Chodzi mi mianowicie o widoczne "chmurki czy plamy"tzw.clouding widoczny na czarnym tle ekranu, czy są one widoczne w każdej sztuce Samsunga czy nie i czy jest to aż tak widoczne jak na tym teście? podaje link---http://www.digitalversus.com/samsung-ue55d8000-p364_10870_36.html
 
Ostatnia edycja:

Smutu

Member
Witam, pytam ponownie bo tylko jedna rzecz mnie marwi w modelach D7000/D8000 a nikt za bardzo nie odpisał mi na ten temat. Chodzi mi mianowicie o widoczne "chmurki czy plamy"tzw.clouding widoczny na czarnym tle ekranu, czy są one widoczne w każdej sztuce Samsunga czy nie i czy jest to aż tak widoczne jak na tym teście? podaje link---http://www.digitalversus.com/samsung-ue55d8000-p364_10870_36.html

Ja nic takiego nie zauważyłem na swoim TV UE55D7000, zrobiłem sobie testy, odtwarzałem różne pliki, filmy, zdjęcia, granie w Xbox360 i wszystko jest OK.
Podsumuję, jestem baaardzo zadowolony z tego modelu.
Nie jestem może żadnym autorytetem w dziedzinie telewizorów ale jako zwykły uzytkownik polecam go z czystym sumieniem i bez żadnej zbędnej ściemy.
:-D
 

Slygado

New member
Ja nic takiego nie zauważyłem na swoim TV UE55D7000, zrobiłem sobie testy, odtwarzałem różne pliki, filmy, zdjęcia, granie w Xbox360 i wszystko jest OK.
Podsumuję, jestem baaardzo zadowolony z tego modelu.
Nie jestem może żadnym autorytetem w dziedzinie telewizorów ale jako zwykły uzytkownik polecam go z czystym sumieniem i bez żadnej zbędnej ściemy.
:-D
J.w.
Nic nie zauważyłem na swoim 46D7000.
Jestem bardzo zadowolony :)
 

ntgale

New member
Czy seria D czyta karty SD poprzez czytnik wpięty w port USB? Chodzi o zdjęcia i filmy z kamery HD/aparatu?
 

Smutu

Member
Czy seria D czyta karty SD poprzez czytnik wpięty w port USB? Chodzi o zdjęcia i filmy z kamery HD/aparatu?
Mam w jednym z USB włożony czytnik made in China i bezproblemowo czyta karty SD, mam pojemność 16GB i widziana jest bezproblemowo.
Odczytuje zdjęcia i filmy z Olympusa 6020 oraz Samsunga Galaxy S jaki i BenQ
 
Ostatnia edycja:

mileju

New member
Witam forumowiczów, prosiłbym o poradę, ponieważ przymierzam się do zakupu LED TV. Do zeszłego tygodnia myślałem o Samsungu UE55D8000. A od tego weekendu waham się właśnie LG 3d Smart 55LW570S. TV przede wszystkim służyć będzie do oglądania 2D. Mógłbym prosić o jakieś porównanie tych TV ?
 

Blackyy

New member
Powracając do problemu z wieszakami. Jak sie uporaliście z tym problemem? Też miałem zamiar zakupić ten wieszak Dulik-lauk ... więc zadzwoniłem do sprzedawcy i faktycznie potwierdził, iż ktoś już mu wcześniej zgłaszał że śruby są za krótkie do nowej serii D8000 ale pracuje nad tym. Jak tylko znajdzie jakieś rozwiązanie to umieści info w opisie aukcji.

Na aukcji alledrogo mają wystawiony ten wieszak za 50 zeta, natomiast na swojej stronie za 100zł.Tłumaczą to tym iz wieszak wystawiony na alle... wykonany jest z tworzywa ABS natomiast ten ze strony z jakiejś stali - troche to mało przekonywujące.
 
Ostatnia edycja:

Slygado

New member
Powracając do problemu z wieszakami. Jak sie uporaliście z tym problemem? Też miałem zamiar zakupić ten wieszak Dulik-lauk ... więc zadzwoniłem do sprzedawcy i faktycznie potwierdził, iż ktoś już mu wcześniej zgłaszał że śruby są za krótkie do nowej serii D8000 ale pracuje nad tym. Jak tylko znajdzie jakieś rozwiązanie to umieści info w opisie aukcji.
No to niech się lepiej pośpieszą :D
Dzięki za info :)
 

justincase

New member
acha

Witam!
Mam pytanie, jakie są faktycznie różnice pomiędzy serią ue55d7000 a d8000 - czy warto dopłacać? Interesuje mnie jeszcze kwestia jak ten tv działa z konsolą PS3 - słyszałem o tym co się zwie inputlags, ale jak to jest w praktyce, po prostu czy normalnie da się szczypać na playstation, bo może w praktyce jest tak że nim auto w GT5 zacznie skręcać to zdążę się uczesać hihi. Z góry dziękuję.
Jakiś czas temu zadałem takie pytanie i niestety nie znalazł się nikt kto mógłby udzielić konkretnej odpowiedzi. Dla zainteresowanych czy ramka z nierdzewki jest warta 1400zł? - to pojawił się nowy wątek na forum pod tytułem "Czy ktoś wreszcie finalnie, kompetentnie poda różnice: UE55D7000 od UE55800" i tam jest zamieszczona rewelacyjna tabelka. Pozdrawiam :)
 

galiks

New member
Jakiś czas temu zadałem takie pytanie i niestety nie znalazł się nikt kto mógłby udzielić konkretnej odpowiedzi. Dla zainteresowanych czy ramka z nierdzewki jest warta 1400zł? - to pojawił się nowy wątek na forum pod tytułem "Czy ktoś wreszcie finalnie, kompetentnie poda różnice: UE55D7000 od UE55800" i tam jest zamieszczona rewelacyjna tabelka. Pozdrawiam :)
Witam!
w sklepie MM otrzymałem informację, że różnica jest jednak w podświetleniu matrycy na korzyść D8000.
Pozdr.
 

julianoz

New member
Witam!
w sklepie MM otrzymałem informację, że różnica jest jednak w podświetleniu matrycy na korzyść D8000.
Pozdr.
Hi hi, swego czasu w MM "mądry opiekun stoiska" powiedział mi, że model D7000, to mniej więcej poprzedni C7000, tyle że w nowym design'ie serii D... pysznie ;-) Tylko jak się ma C7000 do D7000/8000. Grunt to fachowcy ;-)
 

filipikala

New member
To jak to jest w koncu jest jakaś różnica oprucz wyglądu ramki między 7000 a 8000???? może 8000 ma lepsze matryce , mniejszy clouding????? ktoś sie orientuje jak to wkońcu wygląda? Planuje kupic za tydzień 46D tylko nie wiem czy 7000 czy może 8000 tylko bez sensu bedzie dla mnie dopłacać do 8000 tylko dla ładniejszej ramki i podswietalnego napisu Samsung. Dzieki za info
 

julianoz

New member
To jak to jest w koncu jest jakaś różnica oprucz wyglądu ramki między 7000 a 8000???? może 8000 ma lepsze matryce , mniejszy clouding????? ktoś sie orientuje jak to wkońcu wygląda? Planuje kupic za tydzień 46D tylko nie wiem czy 7000 czy może 8000 tylko bez sensu bedzie dla mnie dopłacać do 8000 tylko dla ładniejszej ramki i podswietalnego napisu Samsung. Dzieki za info
Miesiąc temu miałem ten sam dylemat co Ty, chciałem D8000, poszedłem do marketu, pooglądałem oba modele grające obok siebie i biorąc pod uwagę wszystko co na ten temat dotąd napisano wybrałem 46D7000. A teraz jestem baaaaaaaaardzo zadowolonym klientem ;-) a zaoszczędzoną kasę zainwestowałem w nowe kino. A clouding rzeczywiście jest niesamowity!!! Szczególnie gdy wyświetlany jest krystalicznie czysty widok krajobrazów z naturalnie błękitnym niebem i przesuwającymi się po nim białymi obłokami. Hi hihihihi ;-)
 
Do góry