Pierwszy test telewizora LCD firmy Samsung UE55D8000.

TomToms

New member
Panowie muszę odszczekać to co napisałem o 55 d 8000 po całonocnych szperaniach na forach ustawieniach z for i obraz jest przepiekny przebił moje 55 c 8000 które używa żona jest lux postawiłem 2 obok sibie i jest tak że d 8000 ma lepsza płynność jestem bardzo zadowolony naprawde a juz miałem wczoraj doła pozdrawiam.

Czyli ogólnie polecasz? Bo ja ciągle zastanawiam się nad LCD D8000, plazmą D8000 i plazmą Panasonic VT30...
 

julianoz

New member
Może podpowiecie, jak zrobić by na moim D7000 zaprogramować kanały cyfrowe z dekodera kablówki, po to by móc programować nagrywanie na dysku zewnętyrznym. Próbowałem, ale okazuje się, że programuje tylko kanały analogowe, cyfrowych nie. Próbowałem na różne sposoby i nie udało się. Tuner kablówki mam podłączony do TV przez kabel HDMI.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Czyli ogólnie polecasz? Bo ja ciągle zastanawiam się nad LCD D8000, plazmą D8000 i plazmą Panasonic VT30...
To już jest nas dwóch. Ja bym jeszcze dołożył do listy Sony HX900.
Może jakieś zbiorcze zakupy z dobrą ceną?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
nie to tylko takie wrażenie zdjecie zrobione pod kontem ale na miejscu obraz jest lepszy na d 8000 podstawowa sprawa musi był właczony motion plus na płynny i powiem tak najlepszy obraz cyfrowy jest z dekodera wbudowanego w tv podłaczałem dekoder cyfry i nki dekoder turbo i obraz najlepszy z dekodera tv pozdrawiam.

Witam mam pytanko jak podlaczales dekoder N rozumiem ze to juz z tych nowych dekoderow - to nie miales problemu z dzwiekiem czy z obrazem jak puszczales po hdmi ? Bo slyszalem ze w tych starych modelach to byl wlasnie problem ale w tych nowych juz podobno wszystko jest ok. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
Lolek
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Czyli ogólnie polecasz? Bo ja ciągle zastanawiam się nad LCD D8000, plazmą D8000 i plazmą Panasonic VT30...

Kolego mam te same wątpliwości co masz i Ty , z tą różnicą że biorę pod uwage Plazme Panasonica 55VT30E , Samsunga UE55D7000 ( dlatego nie 55D8000 bo ładniejszy dla mnie o klase 55D7000 ) i Toshiba 55WL768 , bo po rozmowie z Kikim telefonicznym powiedział mi że gra ona najlepiej z tych LCD LED . Obecnie posiadam Plazme Panasonica 50VT20EA i chce zmienić na coś większego bo 50 cali już traktuje jak kiedyś 14 calowego CRT do kuchni :) . Jak ktoś miał lub ma porównanie tych telewizorków to proszę się rzeczowo wypowiedzieć . Ja oglądam głownie satke w HD i SD oraz czasami filmy z Blu Raya 2D lub 3D . W sumie wiem że jak 3D to tylko plazma Panasa ale prawde mówiąc traktuje to 3D jako nieistotny dodatek . Kiedyś miałem Soniaka KDL 46Z5500 i byłem bardzo zadowolony z niego , teraz mam plazme i też jestem zadowolony ale czas na większy tv i tym samym może znowu zmianę technologii :) . Pozdrawiam
 

Slygado

New member
Mam nowy rekorder Nki i nie ma żadnych kłopotów.
kiedyś miałem zwykły dekoder N i też się za dużo nie działo, [czasem coś się przełączało]. oba sprzęty chodziły na Samsungu le32m87db.
nowe dekodery śmigają elegancko. a w przyszłym tygodniu rekorder pośmiga na 46d7000 w połączeniu z ht-d5550 :D


PS: 5 razy czytałem i poprawiałem to co napisałem, ale za dużo Ballantinesa i człowiek ma problemy ze składnią :D LOL
 

julianoz

New member
Mam nowy rekorder Nki i nie ma żadnych kłopotów.
kiedyś miałem zwykły dekoder N i też się za dużo nie działo, [czasem coś się przełączało]. oba sprzęty chodziły na Samsungu le32m87db.
nowe dekodery śmigają elegancko. a w przyszłym tygodniu rekorder pośmiga na 46d7000 w połączeniu z ht-d5550 :D


PS: 5 razy czytałem i poprawiałem to co napisałem, ale za dużo Ballantinesa i człowiek ma problemy ze składnią :D LOL
Hi hi , chyba też czegoś sobie naleję ;-) I czekam na info jak będzie chodził ht-d5550 :)
 

galiks

New member
nie to tylko takie wrażenie zdjecie zrobione pod kontem ale na miejscu obraz jest lepszy na d 8000 podstawowa sprawa musi był właczony motion plus na płynny i powiem tak najlepszy obraz cyfrowy jest z dekodera wbudowanego w tv podłaczałem dekoder cyfry i nki dekoder turbo i obraz najlepszy z dekodera tv pozdrawiam.
Witam!
jaki moduł jest dobry żeby kartę cyfry + włożyć do UE46D8000 i czy rzeczywiście się sprawdza dekoder TV (czy można układać kanały jak się chce,jak szybko się przełączają?)
Pozdr.
 

tokland

New member
Polecam z przekonaniem d 8000 po ustawieniach i kalibracji gra rewelacyjnie na nce po hdmi nie ma żadnych problemów z dzwiekiem jest super ale obraz duzo lepszy z dekodera tv nie słuchał bym rad że Toshiba najlepiej gra widziałem troszke nawet testowałem odradzam bzdury juz miał najlepiej grać le 60 822 sharpa a okazał sie potwornym rozczarowaniem jeśli chodzi o modól do cyfry to nie widzę problemu idziesz do punktu jesli masz abonament i prosisz żeby ci sprzedali modół w promocji i kupujesz za 49.99zł nastepna sprawa oczywiscie ze mozna dowolnie układac liste kanałów
 

tokland

New member
Zapomniałem dodac ja sobie nie wyobrażam teraz TV bez tunera satelitarnego mam juz w samsungu 55 c 8000 bo to wersja na europe i jestem bardzo zadowolony.
 

tokland

New member
Jeszcze jedna sprawa mozna tez zapodać modół cyfrowego polsatu i tez pieknie działa i wtedy układa sie liste pod polsat
 

galiks

New member
dzięki!
rozumiem, że ze zmianą kanałów też nie ma problemów (czas przełączania -taki sam jak przez dekoder?)
 

Slygado

New member
Może ktoś napisać coś więcej na temat takiego podłączenia ?
Czy to oznacza, że dekoder od Nki nie będzie mi już potrzebny czy jak ?
Nigdy o tym nie czytałem, link mile widziany:D
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Nka jeszcze nie sprzedaje samych modułów , a więc na dzisiaj bez dekodera programów w abonamencie nie obejrzysz.
Cyfra i Polsat takie moduły sprzedają.
 

tokland

New member
Jeszcze jeśli chodzi o czas przełączania kanałów to jest troszke wolniejszy niz na tunerach pewnie wraz z nowymi oprogramowaniami sie to zmieni na lepsze tak było w moim c 8000 ale generalnie jest super pozdrawiam wszystkich
 

galiks

New member
Witam!
a widział ktoś w działaniu UE46D8000 i LG47LX9500 (razem)
mam dylemat który wybrać?
jakieś spostrzeżenia?
Pozdr.
 
Do góry