Pierwszy test telewizora LCD firmy Samsung UE55D8000.

qwerty32121

New member
Wiem, mam na myśli pomyłkę w sensie wystawienia TV z telefonem po takiej cenie. Może miało być 10000 zamiast 8500, ale jak już pisałem dopóki oferta aktualna to trzeba kupować, nawet w celu dalszej odsprzedaży z zyskiem :)
 

plejak

Banned
Ja już teraz piwo stawiam. Przywiozłem już z Bydgoszczy UE55D8000 za ogólnie 7000 zł. Zapłaciłem 8500 zł. ale dali Galaxy S II gratis to za 1500 zł. go sprzedam i będzie ogólnie 7000 zł.
O 979 zł. mniej niż najtańsza oferta z neta za UE55D7000.
O 1745 zł. mniej niż najtańsza oferta z neta za UE55D8000 !!!

Many dzięki Qwerty32121 :)
Trochę się pomyliłeś w obliczeniach gdyż
zyskujesz o 1199 mniej niż najlepsza oferta w Polsce (a nie o 1745 zł za 55d8000 - aktualnie kosztuje 8199 płacisz 8500 - 1500 za telefon (czyli wydałeś 7000 tys zł)wychodzi 1199 oszczędnosći) przy porównianiu z 55d7000 979 zł się zgadza.Niemniej warto
 

plejak

Banned
W Łodzi wszystkie tv poszły w jeden pierwszy dzień promocji czyli w czwartek 03.11.2011 .(całe 15 szt.)
Choć myślę że większosć kupujaćych go powiesi bo podstawka do tego tv została chyba projektowana na rynku w Rzgowie k.Łodzi.
Ona nie jest tragiczna (brzydszej sobie nie wyobrażam) Ona jest tak beznadziejna że gdybym kupował ten tv kazal bym ja od razu wyrzucić za wygląd.Ale to tylko drobny szczegół- kto ma refleks ma 55 cali za 7 koła (jak sprzeda telefon).
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
też sie załapałem na promocję Saturna - ale zapomnialem kabelek dokupic- coby podłączyć odtwarzacz Bluray, rozumiem ze najlepszy to kabel Hdmi-czy ma znaczenie jaki kupię?
 

krys1972

New member
Zakupiony wczoraj w Bydgoszczy zostało jeszcze z 5 sztuk.Faktycznie dwie pary okularów i ekstra pilocik. Jak tak dalej pójdzie to za 2 najdalej 3 miesiące ten model będzie dostępny z dotykowym pilotem.:hihi:
 

tadkor

New member
pilot dotykowy

witam bardzo szybko rozładowuje się bateria w pilocie dotykowym nie używając w przaeciągu 48h jest rozładowana dzięki
 

gibki

New member
wszystkim podniecającym się serią D8000 (lub D7000) polecam przed zakupem lekturę doświadczeń angielskich klientów Samsung UExxD8000 Owners Thread *Part 6* | AVForums.com - UK Online - Page 2 Samsung D7000 Owners Thread *Part 2* | AVForums.com - UK Online jakość wykonania + edge LED = m a s a k r a. clouding, light bleeding, flashlights, banding. żałuję że nie poczekałem na LG LW980S z full nano LED teraz wieczorami mam gratis "świąteczne ozdóbki" wbudowane w matrycę i widoczne na jednolitym szarym lub ciemnym tle... jakby kilka latarek przystawionych do ramki TV luzowanie śrub obudowy nic nie daje.

Przykro mi to pisać ale i ja mam ten sam problem u siebie. Nie wiem czy u innych użytkowników tak nie ma, czy tylko są ślepo zauroczeni swoimi TV i nie chcą się przyznać lub nie chcą zauważyć problemu. Oczywiście bez obrazy. :wink: Mam u siebie 46 calowego D8000. U mnie wygląda to tak: przy ramce z lewej strony na środku jest większe podświetlenie (zupełnie tak samo jak w fotce forumowicza Geezer, tylko że tam widziałem to z prawej strony. O dziwo u mnie problem z prawej strony nie występuje w ogóle. Czyli jak się chce dobrze złożyć TV to się da. Poza tym przy dolnej i górnej krawędzi przy normalnym oglądaniu TV obraz na około 5mm od ramki jest prześwietlony. Szczególnie na jaśniejszych barwach (szary, beż, niebieski). Z lewej strony na środku przy ramce również na około 5mm obraz jest prześwietlony. Dodam jeszcze że podświetlenie mam ustawione na 10. Pytanie do użytkowników: Czy u was nie występują takie problemy?? Nie wiem czy dzwonić do serwisu czy to już tak ma być... Nie jest to wada która utrudnia w jakiś sposób oglądanie TV ale irytuje mnie, że w ogóle występuje. Na dniach postaram się dodać jakieś fotki. Pozdrawiam
 

plejak

Banned
Jak ktoś z Państwa jest zainteresowany tym samsungiem 55D8000 to jest możliwość sprowadzenia go z Saturnu warszawskiego(tam zalegają w promocji w 4 salonach) do każdego wybranego innego Saturna w Polsce.
Przyponinam cena 8500 obejmuje telefon Samsung Galaxy II.
 

LucasCorp

New member
Witam, mam ten tv w wersji 46" od miesiąca i jestem bardzo zadowolony. Jeśli chodzi o clouding to przy normalnym oglądaniu jest niewidoczny. Natomiast wieczorem na ciemnym tle, owszem jest, ale tak mały, że trzeba się specjalnie przyjrzeć, żeby go zauważyć. Czytając opinie użytkowników przed kupnem bałem się, tego cloudingu, ale teraz jestem bardzo zadowolony. Dodam, że jest to mój pierwszy tv LCD, więc nie mam porównania z innymi :)
 

gibki

New member
Witam, mam ten tv w wersji 46" od miesiąca i jestem bardzo zadowolony. Jeśli chodzi o clouding to przy normalnym oglądaniu jest niewidoczny. Natomiast wieczorem na ciemnym tle, owszem jest, ale tak mały, że trzeba się specjalnie przyjrzeć, żeby go zauważyć. Czytając opinie użytkowników przed kupnem bałem się, tego cloudingu, ale teraz jestem bardzo zadowolony. Dodam, że jest to mój pierwszy tv LCD, więc nie mam porównania z innymi :)

Ja mam ten TV od 2 miesięcy i co do cloudingu to przyznaję racje. U mnie również występuje, ale widać go tylko podaczas wyświetlania scen gdzie jest dużo czarnego i tylko w nocy bez światła w salonie. Wystarczy delikatne światełko włączyć (jakąś małą lampkę) i problem znika. Wtedy clouding jest niewidoczny. Mnie jednak irytuje prześwietlony obraz wzdłuż krawędzi szczególnie dolnej i górnej na około 5mm od ramki przy jasnych kolorach. Ponawiam pytanko: Czy u was też to występuje??
 

LucasCorp

New member
Teraz się przyjrzałem i przy dolnej krawędzi, bliżej rogów widać to co opisałeś. Wcześniej nie zwróciłem na to uwagi, bo jest ledwo widoczne, więc mi to nie przeszkadza.
 

gibki

New member
Teraz się przyjrzałem i przy dolnej krawędzi, bliżej rogów widać to co opisałeś. Wcześniej nie zwróciłem na to uwagi, bo jest ledwo widoczne, więc mi to nie przeszkadza.

U mnie jest wzdłuż dolnej i górnej krawędzi Lekko prześwietlony obraz i na lewej krawędzi na środku na odcinku jakichś 10 cm 5mm w głąb ekranu.
 

dzidziagti

New member
witam wszystkich
zakupiłem taki telewizorek z promocji saturna wraz z telefonem

podłączyłem wszystko, chodzi elegancko obraz zyleta( siedziałem 2 dni zeby go zaprogramować)

i teraz mam pytanie do ludzi którzy je uzywają:

niektóre programy zapisały mi sie automatycznie z nazwą np TVP1 TVP2 EUROS itd
a inne zapisały sie w trybie kanałów np C10 lub S27

Posiadam jeszcze dwa samsungi w domu i jest tam opcja recznego wpisania nazwy programu

Niestety w nowym nabytku nie porafie tego znaleść, czy ktoś mnie pokieruje gdzie tego szukać?
 

cichy00

New member
Jak ktoś z Państwa jest zainteresowany tym samsungiem 55D8000 to jest możliwość sprowadzenia go z Saturnu warszawskiego(tam zalegają w promocji w 4 salonach) do każdego wybranego innego Saturna w Polsce.
Przyponinam cena 8500 obejmuje telefon Samsung Galaxy II.


Niestety obdzwonilem wszystkie sklepy i takiej mozliwosci nie ma a szkoda bo w szczecinskim saturnie zeszly expresowo.
 

S-krobek

New member
niektóre programy zapisały mi sie automatycznie z nazwą np TVP1 TVP2 EUROS itd
a inne zapisały sie w trybie kanałów np C10 lub S27

Posiadam jeszcze dwa samsungi w domu i jest tam opcja recznego wpisania nazwy programu

Niestety w nowym nabytku nie porafie tego znaleść, czy ktoś mnie pokieruje gdzie tego szukać?

Ja też nie moge tego znalesc.
W instrukcji jest,że:funkcja może byc niedostepna w niektórych krajach :???:
 
Do góry