Pierwszy telewizor 3D bez okularów czyli Toshiba 55ZL2 wkrótce trafi na półki

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz rację że nie zrywa.
Podobno już wysłali ,ale jutro jesteśmy na targach foto wideo w Łodzi a w piątek na Gali "Złotego Pixela" . Od poniedziałku zaczynamy wszystkie testy po kolei.
 

khad

New member
To daj może jutro (jak już sprzęt dotrze) znać chociaż jakie będziesz miał "pierwsze wrażenia" jeszcze przed wnikliwym testem (tak jak zrobiłeś swego czasu z ZL1), oki?
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Panowie, a widział ktoś na żywo ten tv? Jest w Berlinie, niby daleko i nie daleko. Efekt wcale nie jest taki jak na okularach. A co do sklepów w Polsce co go niby mają....Nie traktujcie poważnie sklepu który robi w ten sposób. Nie ważne, że nie mają ale ludzie wchodzą na ich stronkę. :)
a do niszczenia wzroku bez okularów... to spawanie tak robi a nie telewizory.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wee to jednak 3D bez okularów . Chociaż dla mnie to gadżet taki sam jak 3D pasywne czy aktywne.
Jest też nie wielki efekt haloo.
Za to usuwanie przeplotu czy blokada szumów to mistrzostwo świata. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem w żadnym telewizorze.
 

khad

New member
No to wee! ;) Czekamy na więcej...
A podłączałeś/podłączysz go może np. przez jakiś ampli Onkyo z 4K? Albo do kompa z kartą, która "wyrobi" taką rozdzielczość?
A jak wygląda to 3D w porównaniu do poprzednich technologii? Podobno tryb 3D nie ma tu nawet full HD...
Czy rzeczywiście ten high-endowy sprzęt znalazł się w klasie energetycznej D?
Może efekt halo bierze się stąd, że on ma tylko 32 strefy (vs 512 w ZL1)?
Ile diod go podświetla? Więcej niż w ZL1 (ponad 3000)?
Czy to prawda, że soundbar gra słabo? Czy nie jest to przypadkiem ten sam soundbar co w ZL1 (który jak na płaski TV gra przecież naprawdę nieźle)?
Czy ZL2 ma jakiegoś HDD w standardzie?
A jak spisuje się znacznie mniejsza jasność niż w ZL1 (450 vs 1000)?
Znasz już może oficjalną cenę na polski rynek?
 

khad

New member
Kiki, zrobiłeś ten test?
Już się dowiedziałem, że ciągnie sporo prądu z powodu soczewkowatego ekranu, podświetlenie ma krawędziowe, soundbara nie ma, wysoka jasność jest zbędna przy tej technologii 3D.
Daj znać jak działa 4K i to 3D, oki?
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,
Telewizor bardzo drogi, ma według mnie obraz w 2D dobry.Są już recenzje , które wytykają "ułomności" tego modelu firmy Toshiby.:roll:


Pozdrawiam,:)
accu:
:kom:
 
Ostatnia edycja:
Do góry